Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W tym roku łódzka firma Deante obchodzi 15-lecie swego istnienia.
Z tej okazji zaprosiła do wspólnego świętowania klientów firmy oraz dziennikarzy. Spotkanie odbyło się w dniach 3-4 września w hotelu Mrongovia
w Mrągowie. 
W uroczystości uczestniczyło ok. 120 osób. Wieczorny bankiet rozpoczęto prezentacją historii firmy Deante. Po niej nastąpiło rozdanie nagród specjalnych dla najważniejszych klientów firmy, wręczanych przez współwłaścicieli Deante, Dariusza Antczaka i Pawła Kulikiewicza. Otrzymały je: firma Awip z Warszawy za największą w Polsce ekspozycję produktów Deante, firma Galicja z Łańcuta za najlepszy debiut sprzedaży zlewozmywaków Deante, Anda z Katowic za najdłuższą współpracę z Deante, Femax z Gdańska za największą powierzchnię magazynową przeznaczoną na produkty Deante oraz firma Tres ze Szczecina za aktywną promocję marki Deante na najdalej wysuniętej placówce. Nagrodami były oryginalne rysunki Henryka Chmielewskiego, znanego lepiej jako Papcio Chmiel, przedstawiające bohaterów komiksu „Tytus, Romek i Atomek” w sytuacjach aranżowanych specjalnie na potrzeby kategorii nagród.  Podczas bankietu po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowano także nową linię baterii Deante „Jaguar Line”. Jest to pierwsza seria w całości zaprojektowana i wyprodukowana przez firmę.
Jedną z wieczornych atrakcji był występ aktorów Teatru Roma prezentujących fragmenty musicalu „Koty” A.L. Webera. Spotkanie poprowadził Robert Janowski. Wśród atrakcji dnia następnego znalazły się m.in. wycieczka do Świętej Lipki oraz przejażdżki luksusowymi modelami Jaguara.
Firma Deante działa na polskim rynku od 1990 r. Początkowo zajmowała się importem artykułów budowlanych. Rok później firma zmieniła profil swej działalności i rozpoczęła import zlewozmywaków włoskiej marki Dominox. Wkrótce importowany asortyment rozszerzył się o baterie kuchenne i łazienkowe.
W 1997 r. uruchomiona została Wytwórnia Armatury Deante w Zgierzu, gdzie rozpoczęto montaż baterii pod marką Deante. Od 2002 r. Deante to także producent granitowych zlewozmywaków.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA