Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Wraz z końcem września br. zakończyła się rozbudowa oddziału firmy Deitermann w Polsce. Powiększono powierzchnię magazynową, produkcyjną oraz centrum szkoleniowego.

Ostatnim etapem inwestycji było wykończenie powierzchni biurowej, w której największy nacisk położono na rozbudowę centrum szkoleniowego. Dzięki temu istniejące zaplecze powiększono o 30 miejsc - z 20 do 50 stanowisk. Decyzja o unowocześnieniu i zwiększeniu powierzchni centrum szkoleniowego związana jest z planami jakie Deitermann Polska chce zrealizować w roku 2005.

- W przyszłym roku chcielibyśmy prowadzić wzmożoną działalność szkoleniową. Dotychczas w przypadku dużych spotkań musieliśmy posiłkować się lokalami poza terenem firmy. Teraz po zakończeniu inwestycji wszystkie seminaria będą odbywały się w siedzibie, w której do dyspozycji jest również laboratorium - podkreśla Radosław Kozioł, specjalista ds. marketingu w Deitermann Polska.

Zakończono już rozbudowę części magazynowej, której powiększenie odczują przede wszystkim klienci firmy. Zwiększona trzykrotnie powierzchnia magazynowa, gwarantuje dostępność \"od ręki\" i krótsze terminy realizacji zamówień nawet dużej ilości produktów tego samego asortymentu. Z zasobów magazynu centralnego skorzysta m.in. 20 regionalnych magazynów Deitermanna oraz współpracujące sklepy i hurtownie oferujące chemię budowlaną.

Trzyetapowa rozbudowa Deitermann Polska objęła także inwestycję w sektorze przetwarzania i produkcji. Zainstalowano nowe silosy i wybudowano infrastrukturę, dzięki czemu firma dwukrotnie zwiększyła wydajność oraz produkcję klejów i mas samopoziomujących. Zwiększyło się także wytwarzanie fug i klejów na potrzeby siostrzanej spółki Optiroc. Asortyment produkowany jest wyłącznie z myślą o rynku krajowym.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA