Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Co takiego jest w dekoracjach szklanych, że zapewnia wnętrzom \"mocny\" efekt? Przede wszystkim grafika, barwy i chłód tworzywa. Do produkcji tych dekoracji Ceramika Paradyż wykorzystuje technologię murano, imitującą naturalne szkło. Dodatkowym efektem dekoracyjnym są powietrzne \"bąbelki\", zatopione w szkle.

Niezależnie od rodzaju zastosowanej grafiki i zestawienia z płytkami podstawowymi, ten rodzaj dekoracji zawsze wnosi do wnętrz ducha awangardy.

W skład kolekcji dekoracji szklanych Magic wchodzą listwy szklane (o wymiarach 25x3,7 i 25x7,6 cm) oraz inserto wycinane strumieniem wody (25x33 cm). Wszystkie elementy dekoracji utrzymane są w nowoczesnym charakterze. Nie mają sprecyzowanej tematyki graficznej, dzięki czemu nadają się do komponowanych przez klienta zestawień z wybranymi płytkami ściennymi. Podczas tegorocznej Budmy Ceramika Paradyż prezentowała dekoracje Magic z płytkami Flower.

Kolekcja płytek Izolda/Tristan znakomicie komponuje się z dekoracjami szklanymi Fantazja, w skład których wchodzą: listwa szeroka formatu 25x7,6 cm, listwa wąska formatu 25x3,7 cm, inserto wycinane 40x25 cm. Nowatorstwo tej kolekcji przyniosło Ceramice Paradyż nagrodę główną w konkursie \"Łazienka - Wybór Roku 2004\". Nowością jest zestawienie strukturalnej płytki ściennej z nowoczesnymi dekoracjami szklanymi. Płytki ścienne Izolda Beige, w kolorystyce kości słoniowej, tworzą oryginalne tło dla efektownych dekoracji. Dopełnieniem są płytki podłogowe formatu 33,3x33,3 cm w kolorystykach: jasnej (Tristan Beige), nawiązującej do płytek ściennych oraz ciemnej niebieskiej (Tristan Blue). Dekoracje (podobnie jak płytki ścienne) można stosować zarówno w układzie poziomym, jak i pionowym, co daje dodatkowe możliwości aranżacyjne.

Kolejna propozycja Ceramiki Paradyż to płytki ścienne Malaga z dekoracjami szklanymi Matrix. Płytki ścienne Malaga są nowością w ofercie Grupy Paradyż. Niespotykany charakter tej kolekcji nadaje kombinacja matowych i błyszczących aplikacji. Grafika płytki ma nowoczesny charakter, a głębię rysunku podkreśla delikatny, szary nadruk. Sposób wykonania płytki pozwala na dowolne układanie ich na powierzchni ściany, zarówno w układzie pionowym jak i poziomym. Grafika przygotowana jest tak, aby układała się w powtarzalne pasma. Płytka ścienna w kolorystyce Bianco (format: 25x40 cm) może stanowić tło dla różnego typu dekoracji, w tym również dla kontrastujących, kolorowych dekoracji szklanych.

Z tłem \"przestrzennych\" płytek Malaga doskonale komponuje się zestaw ekstrawaganckich dekoracji Matrix, zawierający podobne elementy grafiki. Szklane listwy Matrix dostępne są w formatach 25x3,7 cm i 25x7,6 cm. Uzupełnieniem kolekcji jest efektowne wycinane inserto (25x40 cm). Do płytek ściennych pasują podłogi: Bolero Bianco 30x30 cm i Castello Bianco 33,3x33,3 cm. Dekoracje szklane to propozycja dla ludzi ceniących sobie oryginalne i niebanalne wnętrza.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA