Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W roku 2003 duńska firma Devi A/S przyłączyła się do Grupy Danfoss, a po niespełna dwóch latach, 1 października 2005 r. nastąpiło oficjalne połączenie polskiego oddziału firmy ze strukturami organizacyjnymi Danfoss Sp. z o.o. Obecnie obie firmy mają swoją siedzibę w Grodzisku Mazowieckim. Proces łączenia struktur obu spółek jest w toku, dokładne szczegóły nie są jeszcze znane. Dzięki fuzji oferta firmy Danfoss poszerzyła się o grupę produktów elektrycznych systemów ogrzewania podłogowego Devi.
Duńska firma Devi istnieje od 1942 r. Jest producentem elektrycznego ogrzewania podłogowego, systemów przeciwoblodzeniowych oraz automatyki kontrolującej temperaturę ogrzewanych pomieszczeń i instalacji zewnętrznych. Firma posiada 2 zakłady produkcyjne w Danii oraz oddziały handlowe w 19 krajach świata.
Korzenie międzynarodowego koncernu Danfoss również wywodzą się z Danii. Obecnie koncern posiada 36 fabryk produkujących urządzenia do pomiaru i automatycznej regulacji ciepła (m.in. zawory i głowice termostatyczne, regulatory do instalacji c.o. w domach jednorodzinnych, automatyczne zawory podpionowe serii ASV i wentylatory). 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA