Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
20 i 21 czerwca salon łazienek Cortina mieszczący się w PH Bielany we Wrocławiu zaprasza na Dni Otwarte.
Zaprojektowane z gustem, pięknie wykończone łazienki – to wizytówka salonów Cortina, gdzie prezentowany jest bogaty wybór produktów łazienkowych znanych i cenionych polskich oraz zagranicznych producentów. Na powierzchni 1500 m2 zaaranżowano ponad 60 boksów, w których eksponowana jest oferta takich firm jak m.in. Gardenia Orchidea, Villeroy&Boch, Marazzi, Impronta, Naxos, Duravit, Kohler, Grohe, Novellini, Laufen.
Z myślą o klientach, w salonie powstała specjalna  strefa, gdzie przy filiżance kawy można podyskutować z architektem o wyborze poszczególnych elementów wyposażenia łazienki.  Dodatkową atrakcją jest „wyspa” - pierwsza w Polsce – gdzie na miejscu można osobiście przekonać się o zaletach wybranych produktów, takich jak: kabiny oraz wanny z hydromasażem.
Salon Cortina, jako pierwszy i jak na razie jedyny we Wrocławiu, może się pochwalić ekspozycją ekskluzywnej serii armatur Grohe - „Ondus”. W nowopowstałej strefie Prestiż można zapoznać się również z nowościami firmy Grohe: „Veris”, „Atrio”, „Quadra”, „Europlus”, „Essence”, „Concetto”. Niebanalne połączenie kolorów i niezwykły kształt serii „Rainshower Icon”, „Solo” oraz „Eco” z pewnością przyciągną wzrok każdego.
Klienci, którzy odwiedzą podczas Dni Otwartych salon Cortiny we Wrocławiu, będą mogli dokonać zakupów w cenach z 10% rabatem. Dodatkowo na wszystkich czekają atrakcyjne promocje i nagrody.
Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęły: miesięcznik „Łazienka” oraz portal e-mieszkanie.pl. 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA