Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
20 i 21 czerwca w salonie łazienek Cortina mieszczącym się w PH Bielany we Wrocławiu odbyły się Dni Otwarte.
Wizytówką salonów Cortina są ekspozycje łazienek, w których prezentowany jest bogaty wybór produktów łazienkowych znanych i cenionych polskich oraz zagranicznych producentów. Na powierzchni 1500 m2 zaaranżowano ponad 60 boksów, w których eksponowana jest oferta takich firm jak m.in. Gardenia Orchidea, Villeroy&Boch, Marazzi, Impronta, Naxos, Duravit, Kohler, Grohe, Novellini, Laufen.
Z myślą o klientach, w salonie powstała specjalna  strefa, gdzie przy filiżance kawy można podyskutować z architektem o wyborze poszczególnych elementów wyposażenia łazienki.  Dodatkową atrakcją jest „wyspa” – pierwsza w Polsce – gdzie na miejscu można osobiście przekonać się o zaletach wybranych produktów, takich jak: kabiny oraz wanny z hydromasażem.
Salon Cortina, jako pierwszy i jak na razie jedyny we Wrocławiu, może się pochwalić ekspozycją ekskluzywnej serii armatur Grohe – „Ondus”. W nowo powstałej strefie Prestiż można zapoznać się również z nowościami firmy Grohe, m.in. „Veris”, „Atrio”, „Quadra”, „Europlus”, „Essence”, „Concetto”, czy „Rainshower Icon”, „Solo” oraz „Eco”.
Klienci, którzy odwiedzili salon Cortiny we Wrocławiu podczas Dni Otwartych, mogli dokonać zakupów z 10% rabatem. Dodatkowo na wszystkich czekały atrakcyjne promocje i nagrody.
Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęły: miesięcznik „Łazienka” oraz portal e-mieszkanie.pl.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA