Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W ostatni weekend lipca (24-25) Wema Sp. z o.o. zorganizowała wraz ze swoimi czołowymi dostawcami dni otwarte. Z tej okazji klienci jedenastu oddziałów firmy mogli liczyć na specjalne promocje cenowe i wyprzedaże wybranych produktów.

Przedstawiciele wiodących producentów z branży służyli też doradztwem technicznym, prezentując swoje wyroby na specjalnie przygotowanych pokazach.

We wszystkich oddziałach firmy goszczono w tych dniach przedstawicieli producentów wyposażenia łazienki, architektów oraz przedstawicieli firm wykonawczych. Na spotkanie przybyli m.in. reprezentanci firm Cersanit, Koło, Cerkolor, Geberit, Excellent, Deante, Deftrans, Kabi. Dni otwarte zakończyła uroczysta kolacja na tarasie Hotelu Nadmorskiego w Gdyni.

Wszyscy klienci odwiedzający w tym czasie salony Wemy mogli wziąć udział w konkursach i skorzystać z bezpłatnego poczęstunku. W podziękowaniu za współpracę nagrodzono także najlepszych, stałych klientów firmy.

Przedstawiciele firmy są zadowoleni z przeprowadzonej akcji.

- Taka forma prezentacji naszej firmy spotkała się z szerokim zainteresowaniem, dlatego mamy już w planie organizację podobnych atrakcji dla klientów w przyszłości - mówi Paulina Wein, dyrektor ds. marketingu Wema Sp. z o.o.

Wema Sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. W swojej sieci posiada obecnie jedenaście salonów sprzedaży (głównie na Wybrzeżu), a niebawem zostanie otwarty kolejny punkt we Włocławku. Firma specjalizuje się w sprzedaży płytek ceramicznych, w tym roku zamierza ich sprzedać ok. 3,5 mln m2. Oddziały Wemy proponują także szeroki wybór ceramiki sanitarnej, kabin prysznicowych, mebli łazienkowych oraz produktów chemii budowlanej.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA