Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od połowy stycznia w Sieci pod adresem www.aquatec.pl można znaleźć nową stronę internetową firmy Aquatec z Poznania. Strona wyróżnia się oszczędną kolorystyką, ale jednocześnie elegancką formą. Informacje są czytelnie pogrupowane w zakładkach (m.in. systemy prysznicowe, armatura łazienkowa, armatura kuchenna, dodatki łazienkowe, promocje/nowości, galeria, kontakt). Za techniczną stronę witryny odpowiada firma Presja z Poznania. Kilka zakładek wymaga jeszcze uzupełnienia, ale – jak zapewnia producent, będą one sukcesywnie rozbudowywane. Nie ulega wątpliwości, że jest to krok w dobrą stronę.
Solidny lifting przeszła internetowa strona firmy Arte – producenta akcesoriów łazienkowych. Pod adresem www.arte.gda.pl widzimy teraz interesującą i elegancką witrynę internetową w atrakcyjnych kolorach i o świetnej grafice. Poszczególne podstrony ładują się może odrobinę za długo, ale atrakcyjna grafika szybko pozwala tę drobną niedoskonałość wybaczyć. Jest tu wszystko co trzeba, żeby zainteresować wchodzącego (łącznie z muzyką relaksacyjną), a nawet więcej, bo na stronie działa także sklep internetowy. Przygotowanie swojej strony firma Arte powierzyła agencji Noveo Interactive.
W ostatnim czasie firma Instal-Projekt zmieniła nie tylko siedzibę, ale także stronę internetową. Teraz pod adresem www.instalprojekt.com.pl obecna jest dopracowana w szczegółach, ciekawa i klarowna w przekazie witryna. Zalety nowej strony – oprócz grafiki – to m.in. duża dawka zawartych tam informacji, czytelne ich pogrupowanie, wyszukiwarka, która ułatwia poruszanie się po stronie. Przydać się mogą także porady eksperta oraz cenniki i katalog produktów do pobrania w formacie pdf.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA