Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Energooszczędna pralka, t-shirt z organicznej bawełny, ekologiczny samochód, bar ze zdrową żywnością – już od 20 października wszystko to znaleźć będzie można w jednym miejscu w sieci. Portal MiejsceDobrejEnergii.pl to pierwsza eko-przeglądarka „zielonych” produktów, usług i miejsc, która obejmuje swoim zakresem wszystko to, co dotyczy stylu życia określanego jako „eko”. Jest to najnowszy projekt Fundacji REO, działającej na rzecz rozwoju energii odnawialnej i ochrony środowiska.
Ekologiczny styl życia to filozofia, która zyskuje coraz więcej zwolenników – także wśród graczy branży sanitarnej. MiejsceDobrejEnergii.pl to strona stawiająca sobie za cel prezentację rozwiązań ekologicznych w codziennym życiu i zilustrowanie wszechstronnego repertuaru „zielonych” produktów, wśród tego, co jest dostępne na rynku.
Liczymy na to, że portal będzie fundamentem w dokonywaniu codziennych eko-wyborów, podejmowaniu pierwszych kroków aby przewartościować swoje życie korzystając z eko-produktów, chodząc do miejsc promujących eko rozwiązania i korzystając z eko-usług. Wszystkie te artykuły, miejsca i usługi cechują się dobrą i pozytywną energią. Jej nigdy za wiele  – mówi dyrektor marketingu i PR Fundacji REO, Agnieszka Rup-Wasilewska.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA