Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Program szkoleń Sanitec Koło uzyskał akceptację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i będzie dotowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Oznacza to, że sześcioletnie doświadczenie firmy w tej dziedzinie zostało zauważone i docenione. Szkolenia rozpoczną się w styczniu 2007 r. i będą kontynuowane do marca 2008 r.
Jest to pierwszy ogólnopolski projekt szkoleniowy skierowany do architektów, instalatorów oraz handlowców szeroko pojętej branży łazienkowej z małych i średnich przedsiębiorstw. Jego celem jest rozwój kompetencji zawodowych i aktualizacja posiadanej wiedzy w wybranych obszarach.
Usuwanie barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych oraz funkcjonalność i nowoczesne tendencje wyposażenia łazienek to tylko przykładowe tematy kierowane do osób zajmujących się na co dzień projektowaniem. W trakcie szkolenia będzie można zapoznać się m.in. z obowiązującymi normami europejskimi, Prawem Budowlanym oraz „na żywo” obejrzeć prezentację innowacyjnych rozwiązań techniczno-montażowych.
Instalatorzy zapoznają się z uregulowaniami prawnymi i kosztorysowaniem. Ale główny nacisk zostanie położony na praktyczne szkolenie z zasad montażu wyrobów łazienkowych – ceramiki, kabin prysznicowych, wanien oraz towarzyszącej im armatury. Moduły „instalacyjne” obejmują nie tylko zagadnienia związane z wykonywaniem konkretnych czynności, ale także zasady obsługi klientów.
Dla handlowców przewidziano program zawarty w trzech modułach szkoleniowych. Pracownik salonu czy sklepu z wyposażeniem łazienkowym powinien znać nie tylko zalety oferowanych wyrobów, ale również służyć fachową radą i pomocą. Program szkoleń obejmuje m.in. obsługę prostego programu do projektowania łazienek, poznanie zagadnień techniczno-montażowych oraz zasady doboru poszczególnych wyrobów. Aby łatwiej wykorzystać i przekazać posiadaną wiedzę, sprzedawcy w ramach zajęć odbywają ćwiczenia z komunikacji interpersonalnej.
Szkolenia będą odbywały się w m.in. Kole, Mińsku Mazowieckim i Warszawie.
Na zakończenie szkolenia każdy z jego uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności. Opłata za szkolenie dla pracowników małych i średnich przedsiębiorstw wynosi tylko 20% jego wartości.
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Więcej informacji: www.lazienka-EFS.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA