Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Dominik Zawadzki od 1 lipca 2008 r. jest dyrektorem marketingu Sanitec Koło. Obowiązki te przejął od Przemysława Powalacza, który awansował na stanowisko prezesa zarządu spółki. 
Dominik Zawadzki będzie odpowiadał za całokształt działań marketingowych oraz rozwój strategii marketingowej w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Zależy mi na pełnym zintegrowaniu działań związanych z zarządzaniem produktem z projektami realizowanymi w ramach komunikacji marketingowej w obrębie Sanitec Koło – mówi Dominik Zawadzki. – Wynikiem wspólnego działania będzie jeszcze lepsze dotarcie do klienta z właściwym produktem i kompletną informacją na jego temat.
Dominik Zawadzki pracuje w Sanitec Koło od 2004 roku. Pracę rozpoczął na stanowisku menedżera produktu ds. hydromasażu, aby już po roku zarządzać szeroką grupą produktów akrylowych. W roku 2007 awansował na szefa menedżerów produktu i objął nadzorem całą ofertę produktową Grupy Sanitec w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Czynnie uprawia pływanie i snowboard. Ma 30 lat.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA