Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W dniach 14-16 stycznia 2011, w hotelu Gołębiewski w Wiśle na dorocznym spotkaniu Grupy SBS po raz kolejny spotkali się właściciele i pracownicy  hurtowni należących do Grupy SBS, zaproszeni uczestnicy programu lojalnościowego Integris oraz Mecenasi Spotkania – czołowi przedstawiciele  branży instalacyjnej i łazienkowej. W sumie do Wisły przybyło ponad 500 osób.
Tradycyjnie już głównym punktem spotkania była konferencja, w trakcie której podsumowano zeszły rok oraz przedstawiono plany na rok bieżący. Grupa SBS mocno zaznaczyła swoją pozycję rynkową w poprzednim roku, o czym świadczy 11% wzrost obrotów w stosunku do roku 2009. Podczas spotkania przedstawiciele SBS zaprezentowali również nowy program lojalnościowy na rok 2011 czyli integris+.
Branżowym spotkaniom w kameralnym gronie sprzyjała z kolei Kawiarenka Mecenasów, w gronie których w tym roku znalazły się firmy Armatura Kraków, Deante, Elektromet, VTS Euroheat, Ferro, Grundfos, Immergas, Kan, Sanitec Koło, Kospel, Magnaplast, Oventrop, Perfexim, Purmo, Vaillant i Wilo.   
Jak zwykle przy okazji dorocznych spotkań Grupy nie mogło zabraknąć atrakcyjnej części nieoficjalnej. Na dobry początek, już pierwszego dnia spotkania, odbyła się góralska biesiada. Drugiego dnia zorganizowano uroczysty bal, którego Gwiazdą był  Urszula z zespołem.
Już za rok kolejne spotkanie Grupy SBS – tym razem w wyjątkowej oprawie. Firma świętować będzie swoje 10-lecie na rynku.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA