Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

i-Boxing Klub ma już w Hansgrohe 9-letnią tradycję. Początkowo były to spotkania w siedzibie firmy Hansgrohe w Tarnowie Podgórnym, ale – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych autoryzowanych serwisantów i instalatorów –zostały one przeniesione w plener.
Nazwa i-Boxing Klub wywodzi się od i-box universal – stworzonego w 2001 roku uniwersalnego elementu podtynkowego pasującego do licznych systemów podtynkowych firmy Hansgrohe.
Tym razem instalatorzy oraz pracownicy serwisu Hansgrohe spotkali się w malowniczm ośrodku niedaleko Piły, otoczonym przepięknym lasem sosnowo-świerkowym.
W programie spotkania było krótkie szkolenie oraz zajęcia rekreacyjne. Najwięcej emocji przysporzyła uczestnikom eskapada do parku linowego oraz testowanie żyroskopu. Żyroskop znany jest od lat, ale do niedawna wykorzystywany był tylko  w ośrodkach szkolenia pilotów i kosmonautów. Podczas spotkania Iboxing Clubu wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z tego urządzenia i wszyscy zgodnie uznali, że takie przeżycia trudno do czegokolwiek porównać.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA