Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Produkty z 3,5 mm stali emaliowanej oferowane przez firmę Kaldewei są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących wysoką jakość komfort oraz łatwość użytkowania i pielęgnacji.

Doskonała odporność na zarysowania, ścieranie i działanie środków chemicznych sprawiają, że wanna ze stali emaliowanej lśni przez lata swym niezmienionym blaskiem. Sztywność i stabilność stalowej wanny zapewniają łatwość zabudowy i instalacji. Pod wpływem obciążenia nie występuje zjawisko odkształcania się wanien i brodzików, dzięki czemu nie ma ryzyka \"zrywania\" uszczelnień silikonowych, jak to się dzieje w przypadku wielu innych produktów.

Doskonałym uzupełnieniem oferty jest możliwość wyposażenia każdego produktu Kaldewei w \"powłokę samoczyszczącą\". Unikalny proces technologiczny, w którym powłoka ta jest nanoszona na emalię i wypalana, zapewnia doskonały efekt. Powłoka zmniejsza napięcie powierzchniowe, dzięki czemu woda z łatwością spływa po powierzchni zabierając ze sobą cząstki kurzu, brudu itp. Wystarczy tylko po kąpieli przetrzeć wannę miękką szmatką, aby zachować doskonały efekt czystości.

Dzięki swym właściwościom 3,5 mm stal emaliowana jak żaden inny materiał doskonale sprawdza się zarówno w warunkach budownictwa indywidualnego jak i w obiektach publicznych (hotele, pensjonaty). Świadczą o tym liczne realizacje w hotelach w Europie i na świecie.

Szeroka gama produktów Kaldewei pozwala znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla niemal każdej łazienki.

Doskonałe możliwości stwarzają na przykład superpłaskie brodziki Superplan. Głębokość 2,5 cm pozwala na zabudowę \"równo z podłogą\", a szeroka gama wymiarów - od 75x80 aż po 120x120 cm - sprawia, że można je wykorzystać w każdej łazience.

Również w zakresie wanien, wyjątkowo szeroka paleta produktów daje ogromne możliwości zabudowy i aranżacji.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA