Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży wyposażenia łazienek, ciągłe badania i rozwój, a także nieustanna praca nad dostosowaniem oferty do indywidualnych potrzeb konsumentów pozwoliły nam zyskać miano eksperta w dziedzinie kąpieli.

Nasza oferta to spektrum praktycznych propozycji do każdej łazienki – od produktów o klasycznej linii, po nowoczesne wzornictwo. Ponadto możliwość wykonania wybranych typów kabin prysznicowych w niestandardowych wymiarach gwarantuje swobodę aranżacji i wyposażenia łazienek zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.
Seria estetycznych, funkcjonalnych, przestronnych i komfortowych w użytkowaniu kabin Vera pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń łazienki, nadając jej niepowtarzalny styl. Duży wybór wymiarów, sposobów otwierania drzwi, kolorów, wzorów wypełnień, a co najważniejsze możliwość wykonania rozmaitych zabudów indywidualnych sprawia, że łazienkę możemy zaaranżować zgodnie z jednostkowymi potrzebami, pomysłami i oczekiwaniami. Przecież nie zawsze można zamontować kabinę bezpośrednio w narożniku łazienki lub do ściany. Łączenie typowej kabiny z serii Vera z jedną lub dwiema ściankami dodatkowymi pozwala uzyskać zabudowę zupełnie indywidualną i to w różnych kształtach: półokrągłą, kwadratową oraz prostokątną. Wykonywane przez nas indywidualne zabudowy oferujemy z dwoma wzorami szyb oraz w siedmiu kolorach profili. Aby w pełni zagwarantować dopasowanie wyrobu wykonanego na indywidualne zamówienie według potrzeb klienta, wszystkie zamówienia weryfikowane są przez naszych specjalistów.
Lata doświadczenia i zdobyta wiedza pozwalają nam także zaproponować inne niestandardowe rozwiązania.
Proponujemy:
– zmiany wymiarów gabarytowych w kabinach narożnych, przyściennych i czterościennych
– wykonanie skosów, podcięć i wycięć w kabinach narożnych i przyściennych
– zmiany wymiarów gabarytowych w drzwiach do kabin prysznicowych oraz parawanach
– wykonanie dodatkowych ścian pod kątem
– wykonanie zabudowy szeregowej
– zmianę wymiarów gabarytowych kabin nawannowych
W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową www.sanplast.pl, gdzie znajdziecie Państwo zawsze aktualne informacje. <

Sanplast SA < Wymysłowice 1 < 88-320 Strzelno < infolinia: (052) 31 88 600 < www.sanplast.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA