Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Łazienka jest szczególnym miejscem w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę przed drzwiami łazienki, aby wziąć upragnioną kąpiel. Czas oczekiwania ciągnie się w nieskończoność, a nasz ukochany współlokator nalewa dopiero wodę do wanny. I co dalej?

Rozwiązaniem tego problemu może być wydzielenie w naszej łazience części kąpielowej.
Działająca na rynku od 1991 roku firma produkująca drążki do zasłon łazienkowych Adah sp.j. z Andrychowa proponuje rozwiązanie oszczędne, estetyczne i wygodne.
Drążek rozprężny, kątowy lub łukowy oraz zamocowana do niego zasłona prysznicowa to ekonomiczny i zarazem estetyczny sposób na oddzielenie części kąpielowej od reszty łazienki. Koszt zakupu kabiny prysznicowej jest nieporównywalnie większy niż drążka i zasłony. Poza tym nie występuje wtedy konieczność przebudowy całej łazienki. Drążek i zasłonę można zamontować nad istniejącą już wanną.
Dzięki różnorodności oferowanych wyrobów istnieje możliwość dopasowania kształtu, wymiarów i koloru drążków do większości łazienek. Przykładowo, mając dwie ściany równoległe na końcach wanny czy też natrysku, bez konieczności wiercenia, w przeciągu zaledwie trzech minut, można zamontować drążek rozprężny z zasłoną w zakresie rozpiętości od 70 do 250 cm (zakresy drążków z płynną regulacją: 70-110 cm, 105-180 cm i 140-250 cm). W przypadku gdy wanna lub brodzik znajdują się w narożniku, można zastosować drążek kątowy 90x90 cm lub uniwersalny kątowy, którym jesteśmy w stanie uzyskać osłonę nawet z trzech stron prysznica. W tym przypadku wiercenia otworów pod kołki mocujące są już niezbędne. Aby zwiększyć stabilność mocowania narożnika drążka kątowego proponujemy podwieszenie drążka kątowego do sufitu.
W naszych łazienkach coraz częściej stosujemy modne narożne wanny półokrągłe. Z myślą o nich firma Adah produkuje drążki łukowe symetryczne (80x80 cm, 90x90 cm, 120x120 cm, 140x140 cm i 150x150 cm) oraz asymetryczne (105x120 cm, 105x140 cm i 105x150 cm).
Drążki wytwarzane są w dwóch wersjach: o średnicy 28 mm (kolor: biały, srebrny efekt chromu, srebrny anoda, popielaty, jasno beżowy, jasno niebieski, różowy, czerwony, brązowy) oraz 20 mm (kolor: biały, srebrny efekt chromu, srebrny anoda).
W 2003 roku firma Adah rozszerzyła ofertę o półki narożne do łazienek, które montowane rozprężnie w narożniku pozwalają na umieszczenie wielu drobnych kosmetyków niezbędnych w łazience na niewielkiej i niewykorzystanej do tej pory przestrzeni.
Półki produkowane są w dwóch wersjach: \"Anna\" z czterema plastikowymi półkami - do zastosowania w narożniku natrysku lub nad wanną oraz ăEwaÓ, która oprócz trzech półek posiada 3 wieszaki na ręczniki.
Drążki do zasłon prysznicowych i półki narożne do łazienek Adah pozwolą podnieść estetykę i funkcjonalność już istniejącej łazienki. Zasłony prysznicowe - tekstylne i PCV, można dostosować go gustu właściciela i stylu aranżacji pomieszczenia. Ich ciekawa kolorystyka oraz wzornictwo na pewno ożywą wnętrze każdej łazienki. <

ADAH SP.J., ul. Beskidzka 5 B, 34-120 Andrychów, tel (033) 870 46 60, fax (033) 875 47 23 wew. 25, e-mail: adah@adah.pl, www.adah.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA