Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W nowych seriach produktów Novellini odnaleźć można wiele elementów drewnianych, nadających kabinom prysznicowym bardziej szlachetny, a zarazem nowoczesny wygląd. Novellini podąża w ten sposób za nowymi trendami panującymi we wzornictwie w branży sanitarnej.

Elementy szlachetnego drewna znalazły niebanalne zastosowanie w serii kabin King Walk-In, kabin masażowo-parowych Antis oraz paneli prysznicowych Sign.

Na szczególną uwagę zasługują kabiny prysznicowe z serii King Walk-In, charakteryzujące się nietuzinkową formą i dużymi możliwościami aranżacji. Ta przestronna kabina zbudowana z 6 mm krystalicznego szkła i aluminium może zamienić się w małe centrum wellness, dzięki panelowi prysznicowemu, który od wewnątrz pokryty jest w całości drewnem. Zewnętrzną stronę panela stanowi zaś funkcjonalne i estetyczne lustro. Panel wyposażony został w baterię termostatyczną, dysze do masażu karku, dolnej i górnej części pleców, a także stóp. Dodatkowo z górnego profilu wychodzi główka prysznicowa. Kabina dostępna jest w wersji prawej i lewej, w wymiarach 140x90x195 cm oraz 170x90x195 cm (szerokość/głębokość/wysokość).

Ciekawym uzupełnieniem kabiny King Walk-In może być panel prysznicowy Sign, który znakomicie łączy łatwość obsługi z eleganckim, ciekawym wzornictwem. Zbudowany z krystalicznego szkła panel o pastelowych barwach z elementami drewnianymi wyposażony jest w wysokiej jakości baterię (do wyboru - mechaniczną lub termostatyczną). Panel Sign o wymiarach 30x134 cm dostępny jest w czterech kolorach: żółtym, niebieskim, białym i egejskim. W opcji oferowana jest również wylewka wannowa. Szkło w połączeniu z drewnem znakomicie konweniuje z drewnianymi elementami brodzika kabiny King Walk-In.

Prezentowana kabina prysznicowa King Walk-In oraz panel Sign pokazują, iż firma Novellini podąża nie tylko za nowoczesnym wzornictwem i modnymi materiałami, takimi jak np. drewno. Równie ważnym kryterium przy projektowaniu produktów jest funkcjonalność i komfort użytkowania. A tego wyrobom firmy Novellini na pewno odmówić nie można.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA