Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W dniach 22-23 września 2007 r. w Warszawie na Torwarze odbędzie się druga edycja Targów Podłogi i Posadzki. Wydarzenie organizowane jest równolegle z jesienną edycją Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie. Organizatorem imprezy jest Murator EXPO.
Dwudniową imprezę podzielono na część wystawienniczą i edukacyjną. Program edukacyjny spotkania skierowany jest do indywidualnych inwestorów i przedstawicieli branży. W programie znajdą się wykłady, spotkania ze specjalistami, prezentacje komercyjne oraz panele dyskusyjne, które odbywać się będą pod patronatem wiodących mediów branżowych i serwisów internetowych.
Swoje wyroby i usługi podczas wrześniowych targów zaprezentują producenci i dystrybutorzy m.in.: płytek ceramicznych, podłóg laminowanych, posadzek przemysłowych, wykładzin podłogowych (korkowych, z PCV, z surowców naturalnych, kauczukowych, dywanowych), chemii budowlanej, preparatów do zabezpieczania i regeneracji drewna, materiałów ściernych, elektronarzędzi, a także importerzy drewna egzotycznego. Do udziału w targach są zaproszeni także producenci i dystrybutorzy dywanów Đ tkanych i wiązanych ręcznie, ale też produkowanych maszynowo. Lista wystawców wrześniowej imprezy dostępna będzie na przełomie lipca i sierpnia. Więcej informacji o imprezie można znaleźć na stronie internetowej www.muratoexpo.pl.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA