Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W ofercie Novellini znajduje się kilka produktów - między innymi nowości zaprezentowane na ostatnich targach Instalacje 2004 - szczególnie godnych polecenia i zasługujących na uwagę. Podkreślić należy przede wszystkim ich ciekawe wzornictwo, wysoką jakość wykonania i - tak jak w przypadku kabin Jolly i King - dużą paletę rozmiarów i kształtów. Z tych zapewne powodów produkty te cieszą się tak dużym zainteresowaniem klientów.

W kabinach półokrągłych Jolly na uwagę zasługuje fakt, iż występują one w komplecie z brodzikiem. Wyposażono je również w zdejmowany przedni panel wykonany z wysokiej jakości akrylu. Za niewielką dopłatą klient może też otrzymać kabinę asymetryczną o rozmiarze 95, 105, a nawet 115 cm. Kabina Jolly daje więc bardzo szerokie pole do popisu architektom i klientom szukającym ciekawych rozwiązań aranżacji łazienek. Dostępne są również 2-częściowe drzwi przesuwne w rozmiarze nawet do 160 cm do montażu we wnęce lub w połączeniu ze ścianką stałą.

Z kolei w nowej serii kabin King obok stabilnej konstrukcji, chromowych wykończeń i atrakcyjnej ceny klient dodatkowo ma do wyboru drzwi obrotowe z możliwością zamontowania we wnęce bądź w połączeniu ze ścianką stałą.

Ostatnią z proponowanych nowości Novellini jest seria kabin Giada. Jej ekskluzywny wygląd jest rezultatem ograniczenia do minimum ilości profili aluminiowych i zastosowania dużych powierzchni szklanych. Nie przeszkodziło to jednak producentowi w zaoferowaniu bardzo szerokiej palety rozmiarów i nietypowych kształtów tego produktu. Klient znajdzie tutaj drzwi do wnęki w rozmiarach od 66 cm do 180 cm. Dostępne są również kabiny asymetryczne w rozmiarach 75x90 i 90x75 cm oraz różnego rodzaju rozwiązania ze skosami do zastosowań na poddaszach.

Reasumując można stwierdzić, iż w nowej ofercie firmy Novellini każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Niezależnie od tego, czy szuka wyjątkowego wzornictwa, czy nietypowych kształtów i rozwiązań architektonicznych. Tym bardziej, że oferta firmy Novellini nie kończy się na trzech wyżej wymienionych seriach.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA