Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Roca została wyróżniona za dwie projekcje na jednym z najważniejszych festiwali reklamowych na świecie. Złotego Lwa otrzymał film „Rituals”, srebrny przypadł filmowi „Momentums”. Zarówno „Rituals”, jak i „Momentums” zostały nagrodzone w kategorii „Design: Digital Executions for Promotion of Brands of Products”.
Ta międzynarodowa nagroda została przyznana za oryginalność projektów, których  celem jest przekazywania wartości marki Roca osobom odwiedzającym galerię w Barcelonie. Obie projekcje zostały stworzone dla Roca Barcelona Gallery przez Agencję Tiempo BBDO.
 \"Rituals\" i \"Momentums\" są obecnie wystawiane w Galerii Roca Barcelona, która została zaprojektowana przez wybitnego hiszpańskiego architekta Carlosa Ferratera. Roca Barcelona Gallery to dzieło architektury unikatowe w skali ogólnoświatowej. Budynek zbudowany w całości ze szkła sprawia wrażenie jednocześnie bloku światła i wielkiej wystawy sklepowej. W ciągu dnia, w zależności od padającego światła, wewnątrz powstają zadziwiające efekty wizualne. W nocy dzięki setkom świateł LED obiekt jest całkowicie oświetlony. Realizacja tego projektu stanowiła ogromne wyzwanie technologiczne i została wykonana w całkowicie nowatorski sposób.
Oba filmy można pobrać ze strony: http://www.roca.pl/cannes_lions

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA