Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Od 23 do 25 marca dziennikarze polskich pism wnętrzarskich i branżowych gościli na zaproszenie firmy Hansgrohe Polska, w siedzibie firmy-matki w Schiltach w Szwarzwaldzie.
Pierwszą część wizyty stanowiło spotkanie z właścicielami firmy Hansgrohe: Richardem Grohe i Philipem Grohe. Pierwszy z nich oprowadzał dziennikarzy po ekspozycji marki Hansgrohe, prezentując m.in. najnowszą kolekcję „Pura Vida”. Natomiast spotkanie z Philipem Grohe obejmowało nowości marki Axor – w tym prezentowaną także w Schiltach kolekcję „Axor Urquiola”. Philip Grohe odpowiadał także na pytania dziennikarzy dotyczące kulisów współpracy marki Axor z projektantami. Następnie dziennikarze przewiezieni zostali do fabryki armatury Hansgrohe w Schiltach.
Kolejnym punktem wizyty było zwiedzanie znajdującej się w siedzibie Hansgrohe ekspozycji Muzeum Łazienek. Gromadzone przez 25 lat eksponaty świetnie prezentują rozwój europejskiej kultury łazienkowej na przestrzeni setek lat, a szczególnie w jej największym rozkwicie, czyli od XVIII do XX wieku.
Zaproszeni goście odwiedzili również Shower World, gdzie na własnej skórze mogli wypróbować  właściwości zestawów prysznicowych oraz paneli marek Hansgrohe.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA