Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

15 września ruszyła oficjalnie kolejna edycja konkurs „SPA-ART 09/10 – 2w1?”. Kierowany jest on do młodych dizajnerów, na których czeka zadanie stworzenia projektu obiektu łączącego funkcje wanny i kabiny prysznicowej.
SPA-ART ma charakter otwarty i adresowany jest przede wszystkim do studentów kierunków projektowych. Mogą w nim brać również udział absolwenci i młodzi projektanci do 35 roku życia. Na zwycięzcę oraz osoby wyróżnione czekają nagrody pieniężne oraz zaprezentowanie ich sylwetek wraz z wykonanymi projektami na łamach mediów, które objęły konkurs swoim patronatem. Udział w konkursie może być nie tylko okazją do przygotowania dodatkowego projektu, ale także sposobem na realizację pracy semestralnej. Zachęcają do tego organizatorzy aktualnej edycji SPA-ART, którym zależy na tym, aby konkurs stał się elementem kanonu uczelnianego w szkołach projektowych.
Konkurs SPA-ART to wydarzenie cykliczne, organizowane nieprzerwanie od 2001 roku. W tegorocznym jury konkursowym znalazły się znane osoby ze świata projektowania – prof. Czesława Frejlich, dr hab. Krystyna Laskowska, dr Andrzej Sobaś oraz 2 osoby ze strony organizatora konkursu – firmy PoolSpa.
Warunkiem udziału w konkursie jest kompletne wypełnienie i wysłanie pocztą w terminie do 22 grudnia 2009 roku formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.spa-art.pl lub w siedzibie Biura Konkursu oraz prezentacja projektu, zgodna z zapisami regulaminu. Indywidualny uczestnik lub zespół projektowy może nadesłać maksymalnie 3 projekty.
(opr. mm)

Terminarz
• 15.09.2009: ogłoszenie konkursu
• do 22.12.2009: nadsyłanie zgłoszeń
• do 15.03.2010: nadsyłanie projektów
• 12.04.2010: ogłoszenie wyników konkursu
Więcej informacji o konkursie i procedurach zgłoszenia można znaleźć na stronie www.spa-art.pl.
Organizator konkursu: marka POOLSPA firmy ROCA Polska
Patroni konkursu: Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie, Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych oraz media: „Architektura & Biznes”, „Łazienka”, „2+3D”, rzeczy.net, muratorplus.pl i studentnews.pl.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA