Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Już w połowie października 2011 roku w księgarniach pojawi się pierwsze polskie wydanie niemieckiego hitu wydawniczego poświęconego edukacji przestrzennej oraz architektonicznej dzieci i młodzieży pt. „Uwaga! Budowa”.
Książka ukaże się nakładem wydawnictwa „Media Rodzina”. Będzie to polskie tłumaczenie przeboju wydawniczego wprowadzonego w 2009 roku na niemiecki rynek przez Wydawnictwo Brockhaus. W 2010 roku książka została nominowana do prestiżowej nagrody Deutscher Jugendliteratur Preis oraz zdobyła liczne wyróżnienia wydawnicze.
Kwestia edukacji przestrzennej społeczeństwa jest czymś, co spędza sen z oka zarówno architektom, urbanistom, jak i władzom miejskim w całej Polsce. Na rynku brakuje ciągle materiałów do edukacji przestrzennej dla najmłodszych i tę właśnie lukę postanowiliśmy zapełnić dzięki naszej książce. Wpisuje się ona w naszą długofalową politykę budowania portfolio wydawnictwa w oparciu o pozycje z najwyższej półki, jeżeli chodzi o kryteria merytoryczne oraz graficzne – powiedział Marcin Walkowiak, kierownik marketingu wydawnictwa Media Rodzina.
Książka „Uwaga! Budowa” w ciekawy sposób przedstawia młodemu czytelnikowi cały proces powstawania domu. Od pomysłu, przez kolejne etapy realizacji. Uczy na przykładzie dużego i skomplikowanego przedsięwzięcia, jakim jest budowa domu, że nawet bardzo złożony plan można wcielić w życie. Oczywiście pod warunkiem, że dysponuje się odpowiednią wiedzą i umiejętnością organizacji pracy. Narrację uzupełniają atrakcyjne rozwiązania edytorskie w postaci rozkładanych rysunków planów, materiałów budowlanych oraz narzędzi.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA