Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Nowa seria ceramiki i mebli „Ego Plus” firmy Koło zasługuje na wiele plusów: za wzornictwo, funkcjonalność, bogaty wybór ceramiki i praktyczny zestaw mebli.

W łazience wyposażonej w ceramikę i meble „Ego Plus” znalazły zastosowanie najważniejsze nowe trendy. Nowoczesna łazienka to wnętrze bardzo dobrze rozplanowane. Przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana i podzielona na strefy o różnych funkcjach. Współczesna łazienka to pomieszczenie komfortowo wyposażone, którego aranżacja w pełni odpowiada wymaganiom domowników, zapewnia im wygodę i niezbędne poczucie prywatności. Łazienka „Ego Plus” ma wszystkie te cechy. I do tego jest na czasie!
Część wnętrza, w której znajduje się umywalka przesądza o charakterze całego pomieszczenia. To ona nadaje ton! Ponieważ w serii „Ego Plus” dostępny jest duży wybór umywalek, strefę tę można zaaranżować na wiele sposobów. Do wyboru są umywalki o tradycyjnym kształcie, symetryczne i asymetryczne z szerokim blatem po prawej lub lewej stronie misy. Taki blat stanowi dodatkowe miejsce na kosmetyki i przybory toaletowe. Ciekawym pomysłem do rodzinnej łazienki jest zamontowanie dwóch umywalek asymetrycznych obok siebie – tak by stykały się blatami.
Z kształtem umywalek „Ego Plus” harmonizują formy misek ustępowych i bidetów z serii „Ego”, które są dostępne w wersjach wiszących i stojących. W proponowanej aranżacji łazienki „Ego Plus” miska i bidet umieszczone przy ściance tworzą intymną strefę toalety. Po drugiej stronie tej ścianki, będącej jednocześnie funkcjonalnym regałem na kosmetyki, stoi wanna. W części kąpielowej przewidziano także komfortową dwuosobową kabinę prysznicową. 
Ceramika tworzy spójną całość z meblami „Ego Plus”. Zaokrąglone boki mebli nawiązują do eliptycznego kształtu misy umywalki. Dwojakiego rodzaju szafki podumywalkowe są idealnie dopasowane do dwóch typów umywalek – symetrycznych i asymetrycznych. Wysokie szafki boczne mają modną formę słupka mocowanego do ściany. Drzwiczki w tych szafkach są nie tylko od frontu, ale również z boku. Dzięki temu przestrzeń do przechowywania jest lepiej rozplanowana, a dostęp do półek znacznie łatwiejszy. Wysokie słupki można zestawiać z niskimi szafkami bocznymi. Niskie szafki mogą być wykorzystywane także na kilka innych sposobów – jako wolno stojące, wiszące lub mobilne (na kółkach).
Meble „Ego Plus” mają nowoczesną formę i modne wykończenie. Korpusy szafek pokrywa okleina o wzorze srebrnego jesionu. Efektowne czarne fronty są wykonane z lakierowanego szkła. Okalająca drzwiczki srebrna ramka i prosty uchwyt stanowią dyskretną ozdobę szafek. <

Sanitec Koło Sp. z o.o. < ul. Toruńska 154 < 62-600 Koło < tel. (063) 26 18 400 < fax: (063) 26 18 600 < www.kolo.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA