Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Sławomir Frąckowiak, prezes zarządu Opoczno SA oraz Franciszek Plaskura, dyrektor generalny firmy Rettig Heating znaleźli się wśród siedmiu finalistów konkursu \"Menedżer Roku 2003\". Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Menedżerów w Polsce - jedna z czołowych organizacji skupiająca ludzi biznesu.

Konkurs \"Menedżer Roku\" został zorganizowany po raz ósmy. Jego celem jest promowanie polskiej kadry zarządzającej i prezentacja jej osiągnięć. W jury konkursu zasiadają m.in. prof. Krzysztof Obłój, prof. Witold Orłowski, Wiesław Rozłucki i in.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 23 marca br. w warszawskim hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Menedżerem Roku został Zbigniew Drzymała, prezes Grupy Kapitałowej Inter Groclin Auto SA, natomiast w gronie siedmiu finalistów znaleźli się dwaj przedstawiciele branży budowlanej: Sławomir Frąckowiak, prezes zarządu Opoczno SA oraz Franciszek Plaskura, dyrektor generalny Rettig Heating.

Franciszek Plaskura w firmie Rettig Heating pracuje od 1993 r.; od bieżącego roku jest także prezesem Rettig Heating Rumunia.

Sławomir Frąckowiak z firmą Opoczno SA związany jest od 1983 r., natomiast prezesem zarządu jest od 1999 r. Stowarzyszenie Menedżerów w Polsce przyznało Sławomirowi Frąckowiakowi dodatkową nagrodę za udaną restrukturyzację firmy, bardzo dobre wyniki finansowe oraz stworzenie z Opoczno SA przedsiębiorstwa na poziomie międzynarodowym.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA