Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Kolekcja wielkoformatowych płytek rektyfikowanych Kasandra/Santiago została nagrodzona tytułem \"Dobry Wybór 2004\" przez miesięcznik \"Podłogi i Ściany\" oraz dwoma Złotymi Medalami na tegorocznych targach Budma 2004.

Kolekcja płytek rektyfikowanych Kasandra/Santiago w delikatnych, beżowych kolorach dokładnie odzwierciedla grafikę naturalnego kamienia travertino. Idealnie gładkie szkliwo, oryginalne dekoracje i szlachetne wykończenie płytek zapewniają wnętrzom efekt ponadczasowej elegancji.

Kolekcja obejmuje następujące elementy: płytki ścienne Kasandra o wymiarach 29,5x49,5 cm (w kolorach beige i brown), płytki podłogowe Santiago w kolorze brown 29,5x29,5 cm, listwę ciętą 8,6x29,5 cm oraz inserto cięte 29,5x49,5 cm.

Kasandra/Santiago to kolekcja przeznaczona dla klientów wymagających, poszukujących produktu najwyższej jakości. W celu spełnienia ich oczekiwań, Grupa Paradyż wyselekcjonowała najlepsze wzornictwo, specjalny sposób wykończenia i dołożyła wszelkich starań w celu zapewnienia płytkom doskonałej jakości.

Kolekcja płytek rektyfikowanych Kasandra/Santiago wykonana została w technologii druku rotacyjnego, który pozwolił uzyskać efekt niepowtarzalności i jak najwierniejszego skopiowania powierzchni kamienia travertino. Wzór wykonany jest na szkliwie błyszczącym, z zachowaniem gładkiej powierzchni oraz naturalnej kolorystyki kamienia w odcieniach beżu i brązu. Duży format eksponuje charakter grafiki naturalnego kamienia w postaci pionowych, nieregularnych, ale uporządkowanych linii. Niestandardowy sposób opracowania dekoracji pozwala architektom na ciekawe zaprojektowanie wnętrza. Jest jednak na tyle prosty, że nie stworzy problemu klientom, którzy pragną samodzielnie zaaranżować łazienkę.

Płytka podłogowa Santiago posiada dokładnie taką samą grafikę oraz powierzchnię jak płytka ścienna Kasandra, jednakże w celu podwyższenia parametrów technicznych pokryta została protekcją antypoślizgową i dodatkowo poddana rektyfikacji. Dekoracje do kolekcji Kasandra to listwy cięte strumieniem wody oraz wycinane inserto, które może również pełnić funkcję listwy pionowej lub długiej (50 cm) przy układaniu płytki w poziomie.

Jakość produktów Grupy Paradyż związana jest z inwestycjami w najnowocześniejsze technologie. Firma systematycznie rozszerza ofertę ekskluzywnych płytek dużego formatu. Prezentowana kolekcja Kasandra/Santiago należy do tej grupy.

Kolekcje Ceramiki Paradyż wyróżnia modne wzornictwo na najwyższym światowym poziomie. Wytwarzane wzory są wynikiem współpracy Działu Innowacji i Wdrożeń oraz Działu Wzornictwa Grupy Paradyż z wiodącymi włoskimi biurami projektowymi.

O poziomie jakościowym i wzorniczym Ceramiki Paradyż świadczy fakt, że od 2001 roku jako jedyny polski producent płytek ceramicznych, firma rokrocznie jest zapraszana do prezentacji swoich wyrobów na prestiżowych targach ceramicznych Cersaie w Bolonii. Tam właśnie, we wrześniu ubiegłego roku miała swoją premierę kolekcja płytek Kasandra/Santiago.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA