Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów urządzających swoje pokoje kąpielowe jest bogata oferta nowych mebli łazienkowych proponowanych przez firmę Pelipal. Firma Pelipal, działająca w Polsce od 1993 roku, należy do międzynarodowego holdingu, uznanego za lidera w branży mebli łazienkowych na terenie Europy.

Firama Pelipal istniejąc już ponad dziesięć lat na rynku polskim zdążyła poznać specyfikę, gusty i potrzeby polskich klientów. Swój sukces oparła na trwałych fundamentach - systematycznej analizie rynku oraz wysokiej jakości wytwarzanych produktów. Wraz z nadejściem kolejnego roku, Pelipal postanowił zasadniczo zmienić swoją ofertę mebli łazienkowych. Wprowadził do swojej bogatej oferty kilka nowych, rozbudowanych kolekcji m.in. produkowane w Polsce - \"Carla\", \"Iga\", \"Paula\" i \"Wiktoria\" oraz produkowane w Niemczech - \"Berry\", \"Velbano\", \"Move\" i \"Mela\".

Kolekcja \"Carla\" to odpowiedź firmy Pelipal na bardzo duże zainteresowanie klientów meblami w stylu klasycznym. Eleganckie, białe, lakierowane meble z elementami drewnianymi w kolorze ciemnego orzecha, idealnie pasują do każdej łazienki. Szafki pod umywalkę proponowane są w dwóch rozwiązaniach - szafki pod umywalki z konglomeratu dolomitowego, oferowanego w trzech kolorach oraz rozmiarach 50, 60 i 80 cm oraz szafki pod umywalkę ceramiczną \"Aplauz\" 80 cm i \"Nova Top\" 60 cm. Uzupełnieniem są tutaj szafki lustrzane w dopasowanych rozmiarach oraz szafki wolno stojące o szerokości 30 cm.

Kolekcja \"Paula\" proponuje także gustowne szafki pod umywalki ceramiczne, nastawiane, włoskiej firmy ArtCeram. Cechą charakterystyczną tej kolekcji jest ciemny korpus w kolorze orzecha oraz białe, lakierowane fronty z ciekawymi uchwytami.

Kolekcja \"Velbano\" to nowy wizerunek, ciekawa kolorystyka i interesujące rozwiązania, przeznaczone dla ludzi poszukujących nowoczesności, jak i tradycjonalistów. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś interesującego w kolekcji, która oferuje m.in. 26 różnych frontów od białego MDF lakierowanego, poprzez jabłoń, klon, wiśnię, do ciemnego czerwonego lub niebieskiego, 38 różnych gałek i uchwytów w różnych kształtach i kolorach oraz 8 kolorów korpusów pasujących do oferowanych frontów, a także różnorodne umywalki.

Kolekcja \"Berry\" skierowana jest natomiast do ludzi odważnych, którzy nie boją się zarówno śmiałych rozwiązań kolorystycznych jak i wzorniczych. Oferowane są tutaj m.in. fronty szklane na płycie w ramie aluminiowej w ośmiu kolorach wraz z pięcioma kolorami korpusów. Bogata jest też w tej kolekcji oferta różnorodnych szafek pod umywalki ceramiczne jak i umywalki z konglomeratu dolomitowego.

Szeroka gama kolorów, solidność wykonania, elegancja i funkcjonalność to zaledwie kilka atutów mebli firmy Pelipal. O reszcie mogą się sami Państwo przekonać.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA