Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

11 marca w Warszawie odbyła się uroczysta premiera nowej marki ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych Elegante. Właścicielem nowej marki i producentem grzejników jest firma Instal- Projekt z Włocławka. W bieżącym roku firma obchodzić będzie jubileusz 25-lecia istnienia.

Prace nad Elegante trwały ponad rok. Ich efektem jest kolekcja grzejników dekoracyjnych o oryginalnym wzornictwie i estetycznej formie przeznaczonych do holi, salonów, pokojów kąpielowych i dużych łazienek. Obecnie w ofercie znajdują się 4 modele grzejników: Fantazja, Inwencja, Romans i Poemat oraz suszarka elektryczna Bolero. Autorem projektu grzejników Elegante jest Marcin Jędrzak - projektant form przemysłowych, architekt wnętrz.

- Impulsem do stworzenia nowej ekskluzywnej marki grzejników były potrzeby klientów. Chcieliśmy stworzyć coś indywidualnego a zarazem eleganckiego. Mam nadzieję, że marka Elegante stanowi nutę ciepła zarówno dla klientów w Polsce jak i w całej Europie - powiedziała Ewa Ścierzyńska, zastępca prezesa ds. handlu i marketingu Instal-Projekt.

Elegante to grzejniki centralnego ogrzewania przeznaczone do pracy w instalacji wodnej. Grzejniki wykonane są ze stali i stali nierdzewnej; dostępne są w wersji chromowanej oraz w 100 kolorach z palety RAL.

Moc cieplna grzejników Elegante wynosi od 665-1750 W dla parametrów 75/65/20ˇC. Grzejniki dostępne są w szerokości

515-600 mm, wysokości

1780-1800 mm i głębokości

91-210 mm. W grzejnikach zastosowano podłączenie dolne o rozstawie 50 mm.

Suszarka elektryczna Bolero o budowie kolumnowej i mocy 1700 W wyposażona jest w system zdalnego sterowania radiowego.

Uroczystą premierę nowej marki grzejników Instal-Projekt, która odbyła się w hotelu Radisson poprowadziła Anna Popek. O muzyczne doznania zaproszonych tam gości zadbał zespół akordeonistów Motion Trio.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA