Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Rok 2005 w firmie Elita okazał się bardzo pomyślny, zarówno pod względem handlowym jak i inwestycyjnym.
Osiągnięte w 2005 r. wyniki sprzedaży pozwalają patrzeć optymistycznie na szanse, jakie daje nowy rok. Podjęliśmy wiele decyzji inwestycyjnych, które z pewnością zaowocują w przyszłości. Planujemy znacząco rozbudować naszą ofertę o innowacyjne wzory, które jeszcze skuteczniej trafią  w gusta naszych klientów – mówi Tomasz Badora, dyrektor handlowy w firmie Elita.
Kolejnym krokiem w drodze do odnotowanego w 2005 r. sukcesu była reorganizacja działu marketingu. Dla zwiększenia efektywności  zatrudniono dodatkowych specjalistów. Potwierdzeniem profesjonalizmu firmy Elita jest pomyślnie zakończony audit certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością, zgodnego z normą ISO 9001:2000, który odbył się w dniach 28-29 listopada 2005 r. Certyfikat  został wydany przez RWTÜV.
Dużym atutem firmy Elita jest wysoka jakość wyrobów, ich funkcjonalność, trwałość, a także duża odporność na wilgoć, co w przypadku producentów mebli łazienkowych jest szczególnie istotne. Wszystkie szafki podumywalkowe, szafki podwieszane, wiszące i stojące produkowane przez firmę Elita posiadają atesty wytrzymałościowe bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych oraz atesty higieniczne.
Różnorodna oferta szafek łazienkowych pozwala na zagospodarowanie każdej łazienki, zaczynając od niewielkiej w bloku, a kończąc na pokoju kąpielowym.
– Myślę, że najważniejsza jest koncentracja na klientach, dla których staramy się być przede wszystkim partnerem. Jesteśmy w stałej gotowości do inwestycji, aby utrzymać poziom obsługi na bardzo wysokim poziomie – dodaje Tomasz Badora.
Uhonorowaniem wysokich walorów mebli Elita są zdobyte nagrody m.in.: „Łazienka – Wybór Roku 2004” dla serii „Marco Brzoza”, przyznany przez miesięcznik Łazienka, wyróżnienie „Meble Plus – Wyróżnienie 2004” przyznane przez miesięcznik branżowy Meble Plus dla serii „Aluminium” oraz nagroda „Meble Plus Produkt 2005” dla serii „Classic”, przyznana przez miesięcznik Meble Plus.
Pozytywny odbiór produktów, zarówno przez klientów krajowych, jak i zagranicznych rokują Elicie duże szanse na przyszłość. <

Elita Sp. z o.o. , ul. Żeromskiego 32, 82-400 Sztumskie Pole, tel. (055) 277 20 81, 267 15 00, fax (055) 277 22 12, www.elitameble.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA