Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Seria \"Era\" to bogaty wybór eleganckich sprzętów o wysmakowanych, klasycznych kształtach. Wzornictwo i wysoka jakość wykonania idą w parze z funkcjonalnością. Ceramika i meble w wielu wariantach mogą stanowić wyposażenie łazienek o różnym charakterze, urządzonych nowocześnie i inspirowanych stylem Art Deco.
\"Era\" to kompletne wyposażenie łazienki. Ceramika, meble i dodatki tworzą spójną całość, utrzymaną w jednym stylu. Inspiracją do stworzenia tej serii było wzornictwo z początku XX wieku. Sprzęty o perfekcyjnie dopracowanych kształtach są bardzo eleganckie. Można nimi urządzić zarówno łazienkę o stylowym charakterze, jak i zaprojektowaną zgodnie z najnowszymi trendami. Wygodne urządzenia sanitarne i praktyczne meble pozwalają na zaaranżowanie komfortowego wnętrza w dobrym stylu.
Umywalka \"Era\" jest prostokątna i ma zaokrąglone krawędzie. Obszerną misę okala szeroka półka. Kształt umywalki jest na tyle uniwersalny, że można ją zamontować na wiele sposobów - z postumentem, szafką podumywalkową zamykaną drzwiczkami, meblem z półką albo chromowanym stelażem. W komplecie ze stelażem umywalka wygląda nowocześnie, w duecie z meblem bardziej klasycznie.
Wybór mebli jest bardzo bogaty. Szafki podumywalkowe mają różne kształty i szerokości dostosowane do wymiarów umywalek. Mogą być przymocowane do ściany albo stać na nóżkach. Do wyboru są szafki zamykane drzwiczkami i otwarte, z półką. Wąskie szafki boczne przeznaczono do zawieszania na ścianie. Szeroka szafka z parą drzwiczek ma eleganckie nóżki zakończone dekoracyjnymi, chromowanymi nakładkami. Ozdobę stanowi również prosty, chromowany uchwyt. W serii dostępne są dwa warianty mebli: pokryte szlachetnym fornirem z drewna o wzorze palisander oraz czarne, lakierowane na wysoki połysk.
Podświetlane lustra mogą być proste, pojedyncze lub rozbudowane, z jednym lub dwoma bocznymi skrzydłami. Boczne skrzydła sprawiają, że w lustrach znacznie więcej widać. Dzięki temu łatwiej przed lustrem ułożyć fryzurę, zrobić makijaż, czy starannie się ogolić.
W serii ceramiki i mebli \"Era\" umywalki dostępne są w szerokościach 70, 90 i 120 cm. Komplet z umywalkami tworzą pozostałe urządzenia sanitarne: w.c. kompaktowe, wisząca miska ustępowa oraz bidety - wiszący i stojący. <
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA