Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Pracownia Matelier powstała w 2004 roku, założycielem i głównym projektantem jest mgr sztuki Marta Matelier, absolwentka wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.


Pracownia Matelier stara się wprowadzać klientów w nowoczesne technologie oraz design XXI wieku, jednocześnie mając na uwadze dokonania projektantów minionych epok. Wiedza dotycząca historii mebla oraz wnętrz jest bardzo istotna z punktu widzenia Marty Matelier, gdyż wiele projektów z lat 50-tych i 60-tych nadal z powodzeniem funkcjonuje we współczesnych wnętrzach.

Pracownia oferuje usługi ze szczególną dbałością o detal. Realizuje projekty wnętrz w określonym czasie i budżecie. W zależności od potrzeb klientów dostarcza pełne lub wybrane usługi – obejmujące: konsultacje (planowanie przestrzeni, weryfikacja koncepcji i lokalizacji), aranżacje wnętrz (wybór elementów wykończeniowych, a także projekty mebli, malarstwo i kompozycje przestrzenne), projektowanie architektoniczne, nadzór budowlany oraz realizacje „pod klucz” – pomoc przy planowaniu i projekcie, aż do momentu wręczenia kluczy.
Ideą Matelier jest kreacja wnętrz zgodnych z potrzebami klientów. Jest to możliwe dzięki dokładnemu przeanalizowaniu ich trybu życia. Dzięki temu pracownia jest w stanie stworzyć przestrzeń życiową, w której inwestor będzie czuł się naturalnie i komfortowo. Równie istotne dla Marty Matelier jest bycie na bieżąco z ogólnie panującymi trendami – wręcz  ich współtworzenie i wyprzedzanie. Jednak bazą projektu jest zawsze ponadczasowa funkcjonalność i estetyka proporcji.
Nie działamy jak fabryka, interesują nas indywidualne i artystyczne wnętrza. Dbamy o to, aby klient podczas współpracy odczuł kontakt ze sztuką kreacji. Staramy się przybliżać świat sztuki. Uważam, że wnętrza, w których znajdują się piękne przedmioty – meble, zdjęcia, obrazy – zyskują na uroku, stają się przez to unikalne, indywidualne i artystyczne. Dzieła sztuki są możliwością przeniesienia się w inny świat, to cieszenie się chwilą – mówi Marta Matelier, właścicielka pracowni.  

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA