Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Eurostandard z Chojnic jest na etapie realizacji nowej hali sprzedaży. Otwarcie nowo budowanej powierzchni salonu planowane jest na wiosnę 2007 r.
Nowa część salonu to dodatkowe 1600 m2 powierzchni. W pierwszym etapie uruchomiona zostanie jej połowa, czyli nowe 800 m2 dedykowanych wyłącznie ekspozycji. Po rozbudowie firma Eurostandard dysponowała będzie około 3 tys. m2 pow. ekspozycyjnej.
Na nowej hali znajdą się przede wszystkim nowe aranżacje łazienek, ekspozytory płytkowe oraz rozbudowany dział oświetlenia.
– Decyzja o powiększeniu salonu podyktowana była przede wszystkim brakiem miejsca na zaprezentowanie naszej oferty płytek. Na nowej hali znajdą się głównie ekspozycje polskich producentów płytek – m.in. Ceramiki Tubądzin, Ceramiki Paradyż, Cersanitu, Polcoloritu, Opoczna, Cer-rolu, czy Nowej Gali. Natomiast na istniejącej hali sprzedaży zostanie usystematyzowana i uporządkowana ekspozycja armatury sanitarnej – mówi Jarosław Klauzo, właściciel firmy Eurostandard.
Nowe aranżacje powstaną w oparciu o konsultacje z architektami producentów.
Eurostandard to firma rodzinna, funkcjonująca na rynku od 1990 roku. W październiku br. obchodziła  rocznicę 16 lat istnienia. W jej ofercie oprócz wyposażenia łazienek, znajduje się oświetlenie, drzwi, panele, karnisze, dywany oraz farby.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA