Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Tak brzmi temat przewodni trzeciej edycji „Projektu Dizajn”, która rusza już w listopadzie. W tym roku, tak jak w latach ubiegłych, „Projekt Dizajn” odwiedzi dwie stolice polskiej kultury i sztuki – Kraków i Warszawę.
„Projekt Dizajn” to niepowtarzalna okazja dla środowiska polskich architektów, dizajnerów, projektantów wnętrz, a także studentów kierunków artystycznych, by spotkać się ze znanymi i cenionymi na świecie projektantami. Najważniejszym celem twórców „Projektu Dizajn” jest coroczne zaproszenie ludzi związanych ze sztuką projektowania do rozmowy na temat kondycji współczesnego dizajnu i architektury oraz ich roli we współczesnym świecie, a także związku projektowania z biznesem, sztuką i modą. Zaproszeni do udziału w „Projekcie Dizajn” goście prezentują swój dorobek, dzielą się doświadczeniem, a także pokazują źródła inspiracji. Jest to punkt wyjścia do dyskusji i wielu cennych przemyśleń.
W latach ubiegłych w ramach „Projektu Dizajn” Polskę odwiedzili dwaj wybitni przedstawiciele hiszpańskiego dizajnu – Ramon Benedito i Joan Gaspar. W tym roku organizatorzy spotkania z firmy Roca Polska postanowili zaprosić do współtworzenia „Projektu Dizajn“ włoskiego projektanta – Roberto Palombę.
Wszyscy, którzy pragną dowiedzieć się więcej o twórczości Roberto Palomby, a także osobiście zobaczyć jego najciekawsze projekty, będą mieli taką okazję. W ramach tegorocznych spotkań z dizajnem Roberto Palomba odwiedzi dwa miasta – 18 listopada wygłosi swój wykład w Krakowie, a 19 listopada w Warszawie. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz rejestracyjny, który dostępny jest na stronie www.projektdizajn.pl.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA