Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W dniach 11-15 marca na terenie nowych mediolańskich terenów wystawowych - Exhibition Centre Rho - odbyła się 36 edycja targów Mostra Convegno Expocomfort. Na powierzchni przeszło 350 tysięcy m2 swą ofertę zaprezentowało ponad 2700 wystawców, z czego niemal 600 pochodziło spoza Włoch (6% przyrostu w porównaniu z edycją z 2006 roku).
Równolegle z targami MCE odbyła się druga edycja wystawy Expobagno, poświęconej wyłącznie wyposażeniu łazienkowemu w jego wąskim ujęciu. Wystawa zgromadziła jedynie drobną część wszystkich wystawców targów MCE - zaprezentowało się na niej 155 wystawców. Zgodnie z przewidywaniami gros wystawiających się firm stanowili producenci z Półwyspu Apenińskiego, głównie producenci armatury. Wśród nich swe nowości zaprezentowały m.in. firmy Alpi, Bocchi, Bossini, Deltacalor, Emmevi, Eurorama, Frattini, Paffoni, River.
Uwagę zwracała stosunkowo duża (34) liczba firm pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej. Na ich stoiskach można było zapoznać się praktycznie ze wszystkimi urządzeniami wchodzącymi w skład szeroko ujętego wyposażenia łazienkowego. Coraz liczniejsza obecność chińskich firm na włoskich imprezach wystawienniczych potwierdza ich większe zainteresowanie łazienkowym rynkiem tego kraju, który bez wątpienia można uznać za \"jaskinię lwa\".  
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA