Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Rozstrzygnięto VII edycję Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości \"Przedsiębiorstwo Fair Play\", propagującego zasady etyki i kultury przedsiębiorczości w biznesie. Po raz kolejny w gronie laureatów znalazły się również przedsiębiorstwa z branży wyposażenia łazienek. Firma Deante z Łodzi po raz czwarty uhonorowana została certyfikatem \"Przedsiębiorstwo Fair Play\".

Wcześniej certyfikaty przyznano firmie w 2001, 2002 i 2003 r. Natomiast Zakład Ceramiki Sanitarnej Stanisław Hybner ze Środy Wielkopolskiej zdobył nagrodę specjalną - złotą statuetkę \"Przedsiębiorstwo Fair Play 2004\". Złote statuetki przyznawane są od 2002 r. przedsiębiorstwom, które nieprzerwanie przez pięć lat wzięły udział w programie i każdorazowo uzyskiwały tytuł i certyfikat \"Przedsiębiorstwo Fair Play\".

Do udziału w konkursie zgłosiło się 670 firm z całego kraju, z czego 602 pozytywnie przeszło weryfikację, uzyskując tym samym tytuł i certyfikat \"Przedsiębiorstwa Fair Play\". Spośród nagrodzonych firm złote certyfikaty otrzymało 138 przedsiębiorstw, złote statuetki - 54 przedsiębiorstwa, brązowe laury - 14, a 2 firmy zdobyły srebrne laury. Ponadto jury zdecydowało się przyznać 15 firmom wyróżniającym się na tle laureatów bieżącej edycji szczególnymi działaniami nagrody specjalne - statuetki \"Przedsiębiorstwo Fair Play\".

VII edycję programu organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym KIG, zakończyła 3 grudnia ub.r. Wielka Gala Finałowa z udziałem przedstawicieli władz i organizacji gospodarczych.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA