Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Na najbliższych branżowych Targach Budownictwa Baufach, które w dniach 1-4 lutego 2006 r. odbędą się w Lipsku (Niemcy), ważne miejsce będą zajmować płytki ceramiczne. „Fascynacja płytkami” – to nowy dział targów, w ramach którego producenci płytek będą prezentować swoje nowości.
Targi Baufach to jedna z niewielu imprez, na której prezentowane są wszystkie etapy procesu budowlanego: od planowania, poprzez informatykę, logistykę i finansowanie, aż do realizacji budowy. Głównymi tematami zbliżających się targów będą: materiały budowlane, części budowlane, a także chemia oraz maszyny budowlane. Dodatkowo profil imprezy zostanie rozszerzony o takie dziedziny, jak: technika dla domu i budynków oraz płytki. Jednak w porównaniu z poprzednią edycją targów, która odbyła się w 2003 roku, większą rolę odgrywać będzie problematyka dotycząca przebudowy miast, realizacji projektów budowlanych na istniejących już obiektach. Szczególna uwaga zostanie także poświęcona budownictwu energooszczędnemu.
Branżowe Targi Budownictwa Baufach są także okazją do zaprezentowania się polskich przedsiębiorstw, które w imprezie mogą uczestniczyć w ramach zbiorowego wystąpienia. Targi zostały wpisane na listę „B”, co oznacza, że zostały objęte dofinansowaniem Ministerstwa Gospodarki i Pracy. Ponadto, 2 lutego zorganizowany zostanie „Dzień Polski”, w ramach którego wygłoszony będzie cykl referatów dotyczących możliwości współpracy gospodarczej pomiędzy Polską a Niemcami, a także zaprezentowane zostaną konkretne oferty polskiej strony. Poruszone zostaną także zagadnienia warunków pracy i działania polskich firm w Niemczech.

Baufach 2003
Podczas ostatniej edycji Branżowych Targów Budownictwa Baufach, która odbyła się w 2003 r., swoją ofertę zaprezentowało 480 firm, które zajęły 28.410 m2 powierzchni ekspozycyjnej. W targach udział wzięła m.in. Ceramika Nowa Gala. Podobnej liczby wystawców organizator, Leipziger Messe, spodziewa się również podczas przyszłorocznej edycji.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA