Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W 2011 roku mija 20 lat od początku działalności gdańskiej firmy Femax, jednego z najważniejszych dystrybutorów techniki grzewczej, instalacyjnej oraz wyposażenia łazienkowego na Pomorzu. W celu uświetnienia tego jubileuszu firma zaprosiła swoich najważniejszych kontrahentów i dostawców oraz przedstawicieli władz Gdańska i województwa pomorskiego  na uroczystą galę, która odbyła się 24 czerwca w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.
Rozpoczynając uroczystość prezes Femaxu Krzysztof Dolny przypomniał zaproszonym gościom historię firmy, która zaczynała w 1991 roku z kilkorgiem pracowników i niewielką siedzibą. Dzisiejszy Femax to duża, wielooddziałowa organizacja handlowa z kilkoma placówkami w północnej Polsce. Firma jest również jednym z najważniejszych członków Grupy ABG. Ważną część oferty Femaxu stanowi wyposażenie łazienkowe. Firma wypracowała w tej dziedzinie szczególnie wysokie standardy obsługi klientów i współpracy z dostawcami – gdański salon łazienkowy firmy Femaxu jest m.in. trzykrotnym laureatem konkursu Łazienka – Salon Roku.
Jubileuszową galę uświetnił koncert zespołu Jarosława Śmietany oraz recitale Karen Edwards i Billa Neala. Szczególne wrażenie na gościach jubileuszowej gali wywarł występ  Karen Edwards, jednej z najciekawszych amerykańskich, swingujących, jazz-soulowych pianistek i wokalistek, wielokrotnie nagradzanej Grammy Award for Jazz Performance. Współpracowała z wieloma światowej sławy artystami, m.in. ze Stevie Wonderem i Tonny Bennettem. Od kilku lat jest stałą współpracowniczką Prince’a.  (at)

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA