Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
17 listopada 2010 r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej odbył się uroczysty finał XXI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług. Firma FERRO już po raz trzeci znalazła się w gronie laureatów tego przedsięwzięcia, odbierając wyróżnienie przyznane serii baterii VerdeLine.
Zgodnie z ideą Medalu, wyróżnione zostały produkty, których jakość odpowiada standardom europejskim. Baterie FERRO oznaczone logo VerdeLine, wyposażone w najnowsze urządzenia oszczędzające wodę i energię charakteryzują się wysoką wydajnością, oszczędnością zużycia wody na poziomie 52%, relatywnie niską ceną w stosunku do jakości i dobrym wzornictwem.
Jarosław Oleksiak, wiceprezes BCC, gratulując laureatom przypomniał, że idea wyróżnienia narodziła się w 2000 roku, kiedy Jacek Saryusz-Wolski - szef UKIE i Marek Goliszewski - prezes BCC postanowili połączyć idee integracji europejskiej i przedsiębiorczości. Dziś Medal Europejski na stałe wpisał się w gospodarczy krajobraz Polski i UE. Dotychczasowi laureaci potwierdzają, że nagroda pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej, jest rozpoznawana na rynkach Unii, pomaga w nawiązaniu współpracy z firmami zagranicznymi.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA