Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Na internetowych stronach Grupy Ferro dostępna jest aplikacja, mającą ułatwić klientom dobranie odpowiedniej baterii do umywalki i płytek ściennych.
Pod adresem http://aranzacje.ferro.pl każdy zainteresowany wykończeniami i dekoracją łazienek może wybrać oraz dowolnie zmieniać swoją aranżację. W aplikacji dostępne są najnowsze linie baterii Ferro, m.in. \"Modena\", \"Venezia\", \"Bari\", \"Torino\". Wszystkie baterie osadzone są w umywalkach, a tło dla całej aranżacji stanowią płytki ceramiczne oraz zmywalne farby do łazienki i kuchni.
Działanie aplikacji jest bardzo proste. Użytkownik wskazuje żądany typ baterii, który pojawia się w aranżacji. Następnie rozwija panel z dostępnymi umywalkami i wybiera najbardziej odpowiadający mu model. Analogicznie wygląda sytuacja w przypadku płytek ściennych lub farb. Po wybraniu wszystkich elementów, aplikacja umożliwia wydruk całej aranżacji, wraz z listą produktów. Na wydruku dostępne są takie informacje, jak: nazwa, seria oraz kod produktu.
Aplikacja do aranżowania łazienek powstała, aby ułatwić użytkownikom optymalny dobór baterii do umywalki i pokrycia ściany. Zależy nam, aby produkowana przez nas armatura prezentowała się jak najlepiej nie tylko w salonach sprzedaży, ale przede wszystkim, w domach naszych klientów - powiedział Zbigniew Gonsior, wiceprezes zarządu ds. rozwoju Grupy Ferro.  

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA