Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Deante rozpoczyna szereg akcji mających na celu promocję pro-ekologicznego stylu życia i zaprasza do przyłączenia się wszystkich, którzy czują, że ich drobny wkład może pomóc Ziemi.
Filozofia PROECO Deante koncentruje się na najważniejszym elemencie życia - wodzie. Na co dzień większość jej użytkowników nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważna jest dla każdego istnienia. Dlatego obowiązkiem wszystkich ludzi jest szanowanie jej zasobów i eliminowanie niepotrzebnego zużycia.
Deante, chcąc jak najlepiej realizować te zobowiązania, nie poprzestaje w poszukiwaniu nowych rozwiązań, dzięki którym oszczędzanie wody będzie jeszcze bardziej efektywne. Serie baterii „Primo” i „Ultra” („Ultra” w sprzedaży od września) są propozycją nie tylko dla miłośników ekologii, ale dla wszystkich ceniących produkty ekonomiczne i oszczędne. Dzięki najnowszym technologiom wykorzystanym w bateriach tych serii w niespełna 10 s normalnego użytkowania można zaoszczędzić 0,5 l wody.
Z wszystkimi informacjami dotyczącymi filozofii PROECO Deante zapoznać się można na specjalnym pro-ekologicznym serwisie www.eco.deante.pl. Można tam znaleźć artykuły i dane na temat stanu środowiska naturalnego, eko-elementarz dedykowany wszystkim, którzy chcą żyć ekologicznie, a przy tym oszczędnie oraz specjalny kalkulator, który w prosty sposób umożliwia obliczenie oszczędności, jakich może dokonać cała rodzina, dzięki stosowaniu baterii PROECO Deante. Dla najmłodszych Deante przygotowało na eco.deante.pl szereg specjalnych atrakcji, które w sposób bardzo przystępny przekazują ideę filozofii PROECO: grupy przedszkolne mogą wziąć udział w konkursie na projekt ekologicznego plakatu, rodzice mogą pochwalić się pracami swoich pociech umieszczając je online, dzieci mogą ułożyć puzzle dydaktyczne lub pokolorować elektroniczne malowanki.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA