Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Już 3 listopada rozstrzygnięta zostanie 4. edycja konkursu \"Jump the Gap\". Organizator konkursu - koncern Roca - zaprasza do śledzienia tego wydarzenia na żywo pod adresem: www.whatarewecooking.net w czwartek 3. listopada o godz. 20.00 (czas GTM - 7.00 p.m.)!
Światowej sławy guru designu, Ron Arad, organizuje niezwykłą ceremonię wręczenia nagrd. Już po raz czwarty Roca wyłoni laureatów w międzynarodowym konkursie \"Jump the Gap\", wyróżniając tym samym młodych, zdolnych projektantw z całego świata. W finałowej jedenastce znalazło się trzech Polaków, są więc duże szanse, że to właśnie Polak zdobędzie główną nagrodę.
Międzynarodowy konkurs dla projektantów \"Jump the Gap\", stworzony przez Roca we współpracy z Centrum Wzornictwa w Barcelonie (BCD), skierowany jest do zawodowców i studentów architektury oraz projektowania w wieku do 35 lat, pochodzących z całego świata. Udział w konkursie to okazja do promocji dla młodych talentów. Za pomocą inicjatywy \"Jump the Gap\" Roca nawiązuje do najważniejszej myśli swojej filozofii: „Design dziś na potrzeby przyszłych projektów.” Koncern dąży do tworzenia unikalnych rozwiązań przestrzeni łazienkowej, dlatego stale poszukuje, tworzy i rozwija innowacyjne pomysły. W ramach konkursu Jump the Gap poszukiwane są nowe rozwiązania pochodzące z różnych stron świata, które pozwalają pogodzić potrzeby społeczne z indywidualnymi. Roca dąży do odkrywania świeżych idei, ktre łączą dziś i jutro, marzenia i rzeczywistość.
Więcej informacji o konkursie na stronach www.jumpthegap.net.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA