Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Już po raz trzeci przyznaliśmy nagrody w konkursie \"Łazienka - Wybór Roku 2004\". Tegoroczna edycja spotkała się z większym zainteresowaniem niż przed rokiem. W konkursie wzięło udział 47 firm, które zgłosiły 154 produkty (to o 25 produktów więcej niż w poprzedniej edycji).

Mam nadzieję, że w takiej sytuacji nie będzie przesadą stwierdzenie, iż nasze przedsięwzięcie spotyka się z rosnącym zainteresowaniem branży i nabiera szerszego wymiaru. Coraz częściej widzimy znak \"Łazienka - Wybór Roku\" na opakowaniach produktów, ekspozycjach w sklepach czy materiałach promocyjnych. To samodzielne funkcjonowanie naszej nagrody na rynku jest dla nas najlepszym z możliwych potwierdzeniem zasadności i potrzeby dalszego organizowania konkursu. Utwierdza nas to w przekonaniu, że cel jaki postawiliśmy przed sobą 3 lata temu organizując konkurs po raz pierwszy, a mianowicie rekomendowanie dobrych produktów i rozwiązań, został zrealizowany. Mamy też nadzieję, że prócz prestiżu nagroda ta przekłada się również na wymierne korzyści handlowe.

W tegorocznej edycji konkursu przyznaliśmy 10 tytułów \"Łazienka - Wybór Roku 2004\" i 17 wyróżnień. Wybór był trudny, bo w wielu przypadkach walory zgłoszonych produktów częstokroć były porównywalne. Wówczas o wygranej decydowały już niuanse. Charakterystycznym dla tej edycji konkursu jest fakt, iż większość nagrodzonych, to produkty polskie. Po raz kolejny utwierdza nas to w przekonaniu, że krajowy sektor wyposażenia łazienki intensywnie się rozwija w kierunku polepszenia i urozmaicenia oferty. To też pozwala sądzić, że nie czekają nas większe przetasowania na rynku w związku z naszym przystąpieniem do Unii.

Uroczystość wręczenia nagród \"Łazienka - Wybór Roku 2004\" odbyła się 19 kwietnia br. w hotelu Marriott w Warszawie. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i uświetnienie naszej uroczystości. Obok prezentujemy fotoreportaż z wręczenia nagród głównych \"Łazienka - Wybór Roku 2004\".

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA