Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
15 maja 2010 r. w Warszawie w hotelu Polonia Palace odbyła się gala finałowa IV edycji konkursu dla architektów wnętrz VASCO Integracja. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest producent grzejników dekoracyjnych Vasco.
Konkurs VASCO Integracja jest zwieńczeniem wieloletniej i intensywnej współpracy Vasco z architektami wnętrz w Polsce. Jego założeniem jest prezentacja i nagrodzenie takich projektów wnętrz, w których wykorzystano grzejnik Vasco. Oceniany jest projekt wnętrza, a dodatkowym kryterium jest kompozycyjna jednolitość zastosowanych grzejników z projektem. Pomysł na zastosowanie grzejnika jako elementu projektu wnętrza podnoszącego jego standard, jeszcze 10 lat temu był dla wielu klientów zaskakujący. Stąd Vasco przedstawiło tę ideę przede wszystkim architektom wnętrz, którzy w podstawach swoich zawodowych kompetencji mają wyobraźnię plastyczną i odwagę dla nowych rozwiązań.
Konkurs VASCO Integracja jest prowadzony w dwu kategoriach: „Projekt zrealizowany”, czyli w formule fotografii rzeczywistych wykończonych wnętrz, oraz w kategorii: „Projekt koncepcyjny” - kategorii otwierającej nowe obszary wyobraźni i dającej szanse na eksperyment w zastosowaniu grzejników dekoracyjnych.
Jak co roku, także i w tej edycji konkursu, wpłynęło wiele ciekawych projektów, a jury konkursowe miało nad wyraz trudne zadnie wybierając najlepsze projekty.
W kategorii „Projekt zrealizowany” nagrody przyznano następującym osobom: I miejsce Magdalena Baumann (Poznań), II miejsce Aleksandra Wołczyk - Perlak (Kraków), III miejsce Ireneusz Asman (Warszawa), wyróżnienie  Katarzyna Kaniewska (Warszawa), wyróżnienie Karina Snuszka i Dorota Kuć (Warszawa). W kategorii „Projekt koncepcyjny”: I miejsce Marek Komisaruk i Krzysztof Buchowski  (Szprotawa), II miejsce Anna Pindel i Agnieszka Sobel (Wrocław), III miejsce Leszek Babiarz i Łukasz Makoś (Kraków), wyróżnienie  Katarzyna Arsenowicz (Warszawa), wyróżnienie  Beata Dudzik i Edyta Bystroń (Kraków).
Ceremonię wręczenia nagród w konkursie VASCO Integracja prowadzili Małgorzata Kosik i Marcin Prokop. Wzorem lat poprzednich galę wzbogaciło wiele atrakcji m.in. spektakl teatru Korez „Kolega Mela Gibsona”, spektakl muzyczny „Best of the Best” Teatru Komedia, występ muzyczny duetu grającego na harfie i flecie oraz pokaz tegorocznego mistrza Polski w parzeniu kawy. Więcej szczegółów dotyczących gali znajduje się na www.vascoart.pl.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA