Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Sanitec Koło została nagrodzona tytułem \"Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku\" w IX Narodowym Konkursie Ekologicznym. W konkursie, pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP, nagradzane są firmy, samorządy lokalne i organizacje za najlepiej zrealizowanie projekty mające na celu poprawę stanu środowiska naturalnego.
Nagrodę na Gali Laureatów Konkursu, która odbyła się 25.01.2008 w Warszawie, odebrał Krzysztof Czeboćko, dyrektor fabryki w Kole.
Konkurs \"Przyjaźni Środowisku\" jest jednym z niewielu konkursów ekologicznych organizowanych w Polsce. Ocenie jury, w którym zasiadali m.in. specjaliści z dziedziny ochrony środowiska, podlegała kompleksowość działań, nowatorstwo zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz zaangażowanie w edukację ekologiczną.
Do tegorocznego konkursu Sanitec Koło zgłosiło dwa projekty. Pierwszy to modernizacja systemu odpylania, który znacznie zmniejszył emisję pyłu oraz drugi, polegający na wykorzystaniu ciepła odpadowego z pieca tunelowego do ogrzewania suszarni półfabrykatów.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA