Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Projektując dom, urządzając mieszkanie, czy też aranżując łazienkę budujemy złożoną koncepcję naszego przyszłego życia domowego. Czy będzie wygodne? Czy będzie upływać w pięknym otoczeniu? Czy niczego w nim nie zabraknie? Na te pytania odpowiada Forma Studio.

Specjalizacją studia są projekty i aranżacja wnętrz, projekty mebli oraz detali wykończenia wnętrz. Dopełnieniem oferty jest grafika użytkowa i komunikacja wizualna. Studio wykonuje prace projektowe w przestrzeniach prywatnych i publicznych. Korzysta z długoletniego doświadczenia w pracy projektowej oraz z najnowszych trendów w architekturze wnętrz. Właściciele studia pochłaniają z ciekawością nowości branżowe, aby przekazywać klientom ich najnowocześniejsze i najbardziej przystające do ich potrzeb rozwiązania projektowe i technologiczno-materiałowe.
Inspirujemy się osiągnięciami czołowych artystów i z zainteresowaniem odbieramy nowe wydarzenia tej jakże szerokiej dziedziny. Projektując łączymy metody tradycyjne z technologią komputerową. Najważniejsze są dla nas potrzeby i preferencje naszych klientów. Tworząc wizje przestrzeni potrafimy dopasować się do indywidualnych oczekiwań. Staramy się aby nasze wnętrza oddziaływały na użytkownika funkcjonalnością i dobrym smakiem – stwierdza Mariusz Mikołajczyk, właściciel studia.
(ESZ)

Forma Studio powstało w 1995 roku. Tworzą je Żaneta i Mariusz Mikołajczyk z zespołem. Mariusz Mikołajczyk, właściciel studia ukończył wzornictwo przemysłowe na ASP Katowice, zaś Żaneta Mikołajczyk Policealne Studium „Promocja” we Wrocławiu z zakresu dekoracji.

Forma Studio Mariusz Mikołajczyk
40-002 Katowice, ul. Pocztowa 10/10
Biuro: 40-203 Katowice, al. Roździeńskiego 97/1,
DH RAWA, Centrum Łazienek QUADRO
e-mail: biuro@formastudio.pl, www.formastudio.pl
Żaneta Mikołajczyk, dekorator@formastudio.pl, tel. 602 676 624
Mariusz Mikołajczyk, forma@formastudio.pl, tel. 601 543 222

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA