Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Antado

REKLAMA

Antado, znany producent mebli łazienkowych, stale poszukuje nowych rozwiązań pozwalających wzbogacić oferowany asortyment. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów firma wprowadziła niedawno na rynek nowe zestawy szafek wywodzące się z popularnej serii „F-1”. Zestawy te zostały specjalnie zaprojektowane do małych łazienek i pomieszczeń WC, których funkcjonalne urządzenie doprowadza ich właścicieli do bólu głowy.

NIEWIELKIE rozmiary szafek pozwalają na wykorzystanie niedużej przestrzeni w sposób możliwie najbardziej funkcjonalny, ale również oryginalny. Prosty, minimalistyczny styl został wzbogacony finezyjnym, charakterystycznym dla serii „F-1”, wyżłobieniem. Obły metalowy uchwyt uzupełnia interesujący design, natomiast proste w kształcie dolomitowe umywalki nadają formie lekkości.
Seria „F-1” jest dostępna w czterech wersjach wykonania. Wyjątkowo imponująco wygląda wersja w kolorze egzotycznego drewna wenge, ale dostępne są także dwa rodzaje mebli białych (matowe foliowane i lakierowane) oraz wersja z frontami w kolorze drewna brzozowego.
Szafki pod umywalki dostępne są w dwóch rozmiarach. Mniejsza szafka to 40 cm szerokości, 65 cm wysokości i tylko 22 cm głębokości. Wymiary szafki większej wynoszą: szerokość 65 cm, wysokość 70 cm i głębokość 36 cm. Podwieszana forma szafek pozwala na łatwiejsze utrzymanie łazienki w czystości. Szafki są również dostępne z dopasowanymi kolorystycznie lustrami w dwóch rozmiarach. Klient ma też do wyboru wersję z oświetleniem lub bez.
Nowe meble dostępne są w zestawach, ale istnieje również możliwość zakupu każdego elementu oddzielnie. Duży wybór wykonań i niewielkie gabaryty sprawiają, że już dziś zestawy „3 w 1” stały się rynkowym hitem.
Przegląd całego asortymentu firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.antado.pl. Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska firmy Antado na targach łazienek Aqua-San w Poznaniu w dniach od 28 do 31 marca pawilon 5 stoisko 56 (parter). <

Antado ß ul. Młyńska 1/3 ß 83-010 Straszyn k. Gdańska ß tel. (058) 682 89 45 ß fax (058) 682 04 27 ß www.antado.pl ß e-mail: antado@antado.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA