Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Opracowany w najdrobniejszych szczegółach program F1 firmy Keramag został przygotowany przez firmę Porsche Design z myślą o zaspokojeniu życzeń i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, przywiązujących wagę do oryginalnego wzornictwa i możliwości niebanalnego urządzenia łazienki.

Finezyjnie zaprojektowane elementy wyposażenia łazienki dają bardzo duże możliwości luksusowego i wyrafinowanego urządzenia wnętrza. Czyste formy ceramiki, mebli i wanny F1 oraz odpowiednio dobrane materiały wykończeniowe pomagają zaznać spokoju, relaksu i wyciszenia.

Ceramika F1 ma kształt wielkich mis kojarzących się z kielichowymi fontannami - woda, wypływająca ze stylistycznie dobranej armatury nabiera tu wręcz symbolicznego znaczenia. Pochylone krawędzie umywalek, misek ustępowych oraz bidetów charakteryzują się niezwykłą dynamiką. Co więcej, wnętrz umywalek i bidetów nie zakłócają otwory przelewowe, jako że wszystkie wyroby wyposażono w system Clou.

W skład serii łazienkowej wchodzą umywalki o szerokości 60, 65 i 75 cm. Umywalka 60 cm, osadzona na drewnianym postumencie, została zaprojektowana jako element wolno stojący, co zapewnia dostęp ze wszystkich stron i daje możliwość usytuowania jej w dowolnym miejscu wnętrza. Umywalki mocowane do ściany można skompletować z postumentem lub półpostumentem oraz z szafkami podumywalkowymi. Umywalka o szerokości 65 cm została z kolei przystosowana do zainstalowania baterii ściennej. Serię F1 uzupełniają dwie miski ustępowe - kompaktowa i wisząca oraz dwa bidety - stojący i wiszący.

Eksluzywny wystrój całości jest dopełniony przez harmonizującą z resztą wyposażenia akrylową wannę osadzoną na postumencie z naturalnego drewna. Można ją także ustawić na środku łazienki, by podczas kąpieli cieszyć się otaczającą przestrzenią.

W programie F1 znalazły się również meble. Owalna linia nawiązuje do kształtu umywalek, natomiast kolorystyka jasnego dębu tworzy łagodne połączenie z alpejską bielą ceramiki. W kolekcji oprócz szafek podumywalkowych znalazła się też szafka wysoka o drzwiach z matowego giętego szkła i oświetleniem wewnętrznym oraz szafki dolne z praktycznym ceramicznym blatem. Indywidualnego charakteru nadaje łazience nowatorska forma ceramicznych półek, których dowolną ilość można wieszać jedna nad drugą lub obok siebie.

F1 to pierwsza seria ceramiki łazienkowej firmy Keramag, która seryjnie produkowana jest ze szkliwem nowej generacji - KeraTect. Zapobiega ono osadzaniu się zanieczyszczeń i ułatwia usunięcie osadów wapniowych i mineralnych. Dopełnieniem łazienki F1 jest armatura łazienkowa i akcesoria firmy Grohe, także zaprojektowane przez Porsche Design.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA