Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Korzystanie z kąpieli pod natryskiem to nie tylko kwestia higieny. Orzeźwiający prysznic to także znakomity sposób, by zachować rześkość i świeżość o każdej porze dnia. Kabina prysznicowa jest rozwiązaniem bardzo funkcjonalnym – polecanym szczególnie do niewielkiej łazienki. Fresh – najnowsze kabiny Koło – równie atrakcyjnie prezentować się będą także w dużych pokojach kąpielowych.
FRESH, szósta już seria kabin prysznicowych marki Koło, charakteryzuje się szerokimi, masywnymi profilami aluminiowymi. Daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Kabiny powstały z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią zarówno stylistykę jak i praktyczne zalety.
Zastosowany w kabinach system zawieszenia drzwi na podwójnych łożyskowanych kółeczkach ułatwia ich otwieranie. Możliwość regulacji poziomowania drzwi, oraz dodatkowe kółko w dolnej ich części sprawia, że przesuwają się one lekko i płynnie. Łatwe wypinanie i wyjmowanie drzwi znakomicie ułatwia utrzymanie całej kabiny w nieskazitelnej czystości. Estetyczne, dopasowane do kształtu profili, uchwyty drzwiowe – zewnętrzne i wewnętrzne – ułatwiają wejście i wyjście z kabiny. To wszystko decyduje o wygodzie użytkowania i funkcjonalności kabiny.
Kabinę Fresh można łatwo dopasować do indywidualnego wnętrza i gustu. Do wyboru jest zarówno kolor profili aluminiowych – biały lub srebrny – jak i rodzaj wypełnienia ścianek – szkło hartowane przezroczyste lub ze wzorem w paski.
Kabiny Fresh dostępne są w wersji kwadratowej i półokrągłej (o wymiarach: 80x80 i 90x90 cm, wysokość kabin: 185 cm). Do Fresh polecane są brodziki akrylowe Koło. Jest to szczególnie istotne w wypadku kabin półokrągłych, gdzie zgodność promienia krzywizny jest warunkiem prawidłowego jej montażu i funkcjonowania.
Kabiny FRESH będą w sprzedaży od kwietnia 2007.

Sanitec Koło Sp. z o.o. < ul. Toruńska 154 < 62-600 Koło < tel. (063) 261 84 00 < infolinia: 0801 17 17 17 < www.kolo.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA