Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Nowa kolekcja koordynowanych akcesoriów łazienkowych oraz armatury i zestawów natryskowych BISK to mocne, wręcz architektoniczne bryły i nowoczesne technologie podnoszące komfort użytkowania w połączeniu z dbałością o ochronę środowiska naturalnego. To produkty adresowane do klientów ceniących zaawansowaną technologię oraz dopracowane wzornictwo.

FUTURA: design meets ecology – czyli przyszłość, w której nowoczesne wzornictwo spotyka się z komfortem użytkowania, technologią i troską o środowisko naturalne.
Nowoczesność to nie tylko estetyka. Nowoczesność to styl życia. To jakość i technologia składające się na produkt przyjazny kupującemu. Skonstruowany tak, aby cieszyć wyglądem i komfortem użytkowania przez długie lata. BISK wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów poprzez wykorzystanie w kolekcji FUTURA sprawdzonych rozwiązań stosowanych w produktach ekskluzywnych, często powszechnie niedostępnych ze względu na bardzo wysoką cenę.
Budując koncept kolekcji w oparciu o dwa podstawowe czynniki: nowoczesny design i ekologię.
Oryginalna, mocno osadzona w modernistycznym nurcie wzornictwa zachodnioeuropejskiego linia kolekcji  jest wynikiem współpracy BISK z młodymi, polskimi projektantami ze studia COLOROFON.  

BISK S.A., ul. Podleśna 19, Łubna, 05-532 Baniocha, tel. (22) 736 46 00, fax (22) 736 46 48, www.bisk.pl, e-mail: bisk@bisk.pl

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA