Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Nowa kolekcja koordynowanych akcesoriów łazienkowych oraz armatury i zestawów natryskowych BISK to minimalistyczne wzornictwo, nowoczesne technologie podnoszące komfort użytkownika, połączone z dbałością o ochronę środowiska naturalnego. To produkty adresowane do klientów otwartych na niekonwencjonalne rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz oraz ceniących produkty zaawansowane technologicznie. FUTURA design meets ecology to pierwsza propozycja BISK realizowana wspólnie z młodymi, polskimi projektantami.

Ogromną przyjemność sprawiła nam możliwość współpracy z przedstawicielami młodego pokolenia projektantów. Jesteśmy polską firmą, stąd jest dla nas szczególnie istotne, aby promować i wspierać rozwój naszego, krajowego wzornictwa. Jestem przekonany, że tego typu współpraca przynosi obustronne korzyści. Nam zagwarantowała świeże spojrzenie na nasze produkty i odważną, nowoczesną odpowiedź na stale zmieniające się potrzeby konsumentów zarówno w Polsce, jak i w zagranicą. Myślę także, że możliwość wprowadzenia autorskich projektów do produkcji przemysłowej, dystrybuowanej na około 20 najważniejszych rynkach zagranicznych była ciekawym doświadczeniem dla zespołu COLOROFON. Ze swojej strony, chciałbym jeszcze dodać, iż mam nadzieję, że projekt ten jest pierwszym z wielu, które razem zrealizujemy – twierdzi Janusz Skup, Prezes Zarządu BISK SA.
Nowoczesność to nie tylko estetyka. To jakość i technologia składająca się na produkt przyjazny kupującemu. BISK wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów poprzez wykorzystanie w kolekcji FUTURA sprawdzonych rozwiązań stosowanych w produktach ekskluzywnych, często powszechnie niedostępnych ze względu na bardzo wysoką cenę.
Brak rozbudowanych kampanii reklamowych umożliwia przeniesienie zaawansowanej technologii i najwyższej jakości do kategorii produktów umiarkowanych cenowo. Tak, aby kupujący nie musiał już rezygnować z jakości na rzecz ceny. W naszej strategii rozwoju, stawiamy na budowanie trwałych relacji, dostosowując naszą propozycję do oczekiwań naszych partnerów. Koncept Futura jest tego najlepszym przykładem – dodaje Sebastian Sałkiewicz, Development Manager (Sanitary Department)

BISK S.A. ul. Podleśna 19, Łubna, 05-532 Baniocha, tel.: (22) 736 46 00, fax: (22) 736 46 48, e-mail: bisk@bisk.pl, www.bisk.pl


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA